1. Bugát Pál XXVI. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő 
komplex  csapat        6.   Csörgő Judit 12. B
Török Csaba 12. B
Molnár Idikó, Kiss Miklós, Hajagos József, Dr. Komenczi Bertalanné,
Illés Sándor, Illésné Törő Melinda
 2.  Bugát Pál XXVI. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő

komplex csapat        14.
Polonkai Kata 12. A
Szalóki Gábor 12. A
Tuza Sebestyén 12. A
Molnár Idikó, Kiss Miklós, Hajagos József, Dr. Komenczi Bertalanné,
Illés Sándor, Illésné Törő Melinda
 3. Országos Középtávú Bajnokság, tájfutás 
sport egyéni       3.  Konrád Krisztina 9. N   
 4. Országos Váltó Bajnokság, tájfutás 
sport csapat
      2.  Konrád Krisztina 9. N   
 5. Hungária Kupa Nemzetközi Tájfutó Verseny 
sport egyéni       1.  Konrád Krisztina 9. N   
 6. Heves Megye Tájfutó Egyéni Bajnoksága 
sport egyéni     1.
Konrád Krisztina 9. N   
 7. Budapest Bajnokság 
sport egyéni       1.  Konrád Krisztina 9. N   
 8.  Eötvös Lóránd Emlékverseny

sport
egyéni       1.  Konrád Krisztina 9. N   
 9. Megyei Diákolimpia, tájfutás
sport
 egyéni     1.
Pintér Ábel 10. A  Vályi-Nagy Csilla 
 10.  Gyöngyös Kupa

sport  egyéni       4.  Pintér Ábel 10. A  Vályi-Nagy Csilla
 11.  Országos Diákolimpia, sprint

sport  egyéni        9. Pintér Ábel 10. A  Vályi-Nagy Csilla
 12.  Országos Diákolimpia, normál táv

sport
 egyéni       20.  Pintér Ábel 10. A  Vályi-Nagy Csilla
 13.  Nógrád Nagydíj, tájfutás

sport  egyéni       1.  Pintér Ábel 10. A  Vályi-Nagy Csilla
 14. Országos Középtávú bajnokság, tájfutás 
sport
 egyéni       16.  Pintér ábel 11. A
Vályi-Nagy Csilla
 15.  Hungária Kupa Nemzetközi Tájfutó Verseny

sport  egyéni       11. (6.magyar)
Pintér Ábel 11. A  Vályi-Nagy Csilla
 16. Heves Megye Tájfutó Egyéni Bajnoksága 
sport
 egyéni     1.   Pintér Ábel 11. A  Vályi-Nagy Csilla
 17.  Szüreti Futónap

sport
 egyéni    3.     Pintér Ábel 11. A  Vályi-Nagy Csilla
 18.  Budapest Bajnokság, tájfutás

sport
 egyéni       2.  Pintér Ábel 11. A  Vályi-Nagy Csilla
 19.  Eötvös Lóránd Emlékverseny, tájfutás

sport
 egyéni       1.  Pintér Ábel 11. A  Vályi-Nagy Csilla
 20. Tisza Kupa (területi) felnőtt női kisformáció Akrobatikus Rock and Roll

sport
 csapat
     1.
Benei Nóra 11. A
Bozsik Nóra 12. N
Kormos Nóra 12. A
Penyhéné Járdány Zsuzsanna
Pelyhe Szabolcs
 21.  Kömlei Károly Emlékverseny, váltófutás

sport
 csapat

 1.     Tari Bálint 13. N
Czivinger Lilla 11. C
Harmat Bence 12. N
Rózsa Lili 10. C
Balog Petra 10. N
Panyik Dávid 9. A
 
 22. Kömlei Károly Emlékverseny, 2 km síkfutás

sport
egyéni

 3.     Balog Petra 10. N   
 23. Szüreti Futónap 
sport
 egyéni
 1.     Konrád Krisztina 9. N   
 24.  Kömlei Károly Emlékverseny, 2 km síkfutás

sport
 egyéni
 2.     Tari Bálint 13. N   
 25.  Keleti Tájfutó Napok

sport
 egyéni     1.    Konrád Krisztina 9. N   
 26.  Keleti Tájfutó Napok

sport
 egyéni     2.    Pintér Ábel 11. A   
 27.  Heves Megyei Diákduatlon, "A" kategória

sport
 egyéni     1.    Csolák Dániel 6. A  Tari Tibor, Vályi-Nagy Csilla 
 28.  Heves Megyei Diákduatlon, összetett

sport
 egyéni     2.    Csolák Dániel 6. A  Tari Tibor, Vályi-Nagy Csilla
 29. Tehetségkutató szavalóverseny
művészet   egyéni arany f.
      Jancsovics Orsolya 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 30.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni arany f.
      Bányi Vidor 6. A
Bárdosné Kovács Erzsébet 
 31.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni arany f.
      Törcsvári Csenge 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 32.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni ezüst f.       Vígh Violetta 8. A  Makóiné Szalai Ildikó
 33. Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni ezüst f.
      Szalai Flóra 7. A  Bányainé Szalai Edina 
 34.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni ezüst f.       Várallyay Eszter 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 35.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni bronz f.
      Ádám Bálint 6. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 36.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni bronz f.
      Rajki Eszter 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 37.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni bronz f.
      Tóth Bernadett 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 38.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni arany f.       Zaja Gréta 9. A
 
 39. Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni arany f.
      Gubacsi Franciska 11. C
 
 40.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni arany f.
      Istenes Éva 12. D
 
 41. Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni ezüst f.
      Szadai Letícia 9. A
 
 42.  Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni ezüst f.
      Gubis Philip 9. C
 
 43. Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni ezüst f.
      Lukovszki Eszter 11. N
 
 44. Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni bronz f.
      Bakos Anett 12. B
 
 45. Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni bronz f.
      Csőke Ádám 10. N
 
 46. Tehetségkutató szavalóverseny

művészet
 egyéni bronz f.
      Krizsó Priscilla 9. N
 
 47. Nemzetek Kupája teakwon-do
sport  egyéni       2. Penczi Andrea 9. C   
 48. Hegyi Síroller OB

sport  egyéni       2. Füleki Márton 5. A
Gál Ágota
 49. Hegyi Síroller OB

sport  egyéni       3. Bánszki Botond 6. A  Gál Ágota
 50. Hegyi Síroller OB
sport  egyéni       1.
Panyik Dávid 9. A
Gál Ágota
 51. Hegyi Síroller OB
sport  egyéni       2. Bánszki Bence 10. A
Gál Ágota
 52. Hegyi Síroller OB
sport  egyéni       1.
Varga Kata 11. N
Gál Ágota
 53. Hegyi Síroller OB
sport  egyéni       1. Balog Martin 12. N
Gál Ágota
 54.  úszás 100 m hát (Rimaszombat)

sport  egyéni       4.  Tóth Tibor 5. A
Vaszkó Viktor
 55.  Gyöngyösi Sportiskola Egyéni Atlétika Versenye 60 m síkfutás

sport  egyéni    2.     Bányai Vidor 6. A
Vályi-Nagy Csilla
 56. Gyöngyösi Sportiskola Egyéni Atlétika Versenye 100 m síkfutás

sport  egyéni    3.     Polonkai Soma 8. A
Lisztik János
 57. Gyöngyösi Sportiskola Egyéni Atlétika Versenye távolugrás

sport  egyéni    2.     Kerekes Bálint 5. A
Vályi-Nagy Csilla
 58. Gyöngyösi Sportiskola Egyéni Atlétika Versenye távolugrás 

sport  egyéni    3.     Bányai Vidor 6. A
Vályi-Nagy Csilla 
 59. Gyöngyösi Sportiskola Egyéni Atlétika Versenye súlylökés 

sport  egyéni    2.     Polonkai Soma 8. A
Lisztik János
 60. "A nagy rajzolás"

művészet csapat    részt vettek
    Árvai Csenge 6. A
Béres Bíborka 6. A
Tippan Veronika 7. A
Szekrényes Regina 7. A
Vígh Violetta 8. A
Király Lajos
 61.  Benedek Elek meseillusztrációs pályázat

művészet
egyéni
  1.
    Vígh Violetta 8. A
Király Lajos
 62.  "Gyöngyösi pillanatok" fotópályázat

művészet
egyéni
  1.
    Vígh Violetta 8. A
Király Lajos
 63. "Megrajzolt Gyöngyös" grafikai pályázat 
művészet
egyéni
  különdíj
    Szilva Anita 9. N
Király Lajos 
 64. Zsóry Kupa úszás 100 m mell

sport egyéni
     3.   Tóth Tibor 5. A
Vaszkó Viktor 
 65. Zsóry Kupa úszás 100 m mell
sport
egyéni      5.   Tóth Tibor 5. A
Vaszkó Viktor
 66. Zsóry Kupa úszás 100 m mell
sport
egyéni      6.   Tóth Tibor 5. A
Vaszkó Viktor
 67.  Akrobatikus Rock and Roll children kisformáció, Eger

sport
csapat       3.
Bencze Fruzsina 5. A
Szabó Kinga 5. A
Pelyhéné Járdány Zsuzsanna
 68.  Akrobatikus Rock and Roll felnőtt női nemzetközi nagyformáció, Eger

sport
 csapat    
1.
Kormos Nóra 12. A
Bozsik Dóra 12. N
Benei Nóra 11. A
Kiss Nikolett 11. C
Dankó Violetta 11. C
Csige Noémi 10. B
Gizcey Judit 10. C
Pelyhéné Járdány Zsuzsanna
Pelyhe Szabolcs
 69.  Akrobatikus Rock and Roll felnőtt női kisformáció, Eger

sport
 csapat        1. Kormos Nóra 12. A
Bozsik Dóra 12. N
Benei Nóra 11. A
Pelyhéné Járdány Zsuzsanna
Pelyhe Szabolcs
 70. Akrobatikus Rock and Roll, Balatonfüred

sport
 csapat       3. Giczey Judit 10. C
Csige Noémi 10. B
Bozsik Dóra 12. N
Benei Nóra 11. A
Kiss Nikolett 11. C
Dankó Violetta 11. C
Tóth Róza 12. B

71. Városi Könyvtár versíró pályázata 
művészet egyéni
  1.
    Szalai Flóra 7. A
Bányainé Szalai Edina
72. Országos Egyesületi Váltóbajnokság tájfutás

sport
csapat       7.
Konrád Krisztina 9. N
 
73. Országos Csapatbajnokság tájfutás

sport
csapat
      2.
Konrád Krisztina 9. N
 
74. Eger Nagydíj tájfutás

sport
egyéni
    2.   Pintér Ábel 11. A
 
75. Eger Nagydíj tájfutás

sport egyéni
    1.
  Konrád Krisztina 9. N
 
76. Gödöllői Futás

sport
egyéni
     
2.
Konrád Krisztina 9. N
 
77. A Magyar Köztársaság Összetett Országos Bajnoksága

sport
egyéni
      1.
Konrád Krisztina 9. N
 
78. Országos Nappali Egyéni (normáltávú) Bajnokság tájfutás

sport
egyéni
      2.
Konrád Krisztina 9. N
 
79. Minaret Kupa uszonyos úszás gyors 200 m
delfin 100 m
gyors 50 m

sport
egyéni
      5.
6.
11.
Szabó Réka 5. A
Veress András
80. Minaret Kupa 4x100 m gyors váltó

sport
csapat
      3.
Szabó Réka 5. A
Veress András
81. Minaret Kupa 4x100 m gyors váltó

sport
csapat
      3.
Várallyay Eszter
Veress András
82.  Minaret Kupa 50 m gyors
100 m delfin
200 m gyors

sport
egyéni
      13.
13.
11.
Várallyay Eszter
Veress András
 83. Síroller sprint OB
sport egyéni        1. Füleki Márton 5. A  
 84. Síroller sprint OB
sport egyéni        2. Bánszki Botond 6. A
 
 85. Síroller sprint OB
sport egyéni        4. Panyik Dávid 9. A
 
 86. Síroller sprint OB
 sport egyéni        1. Bánszki Bence 10. A   
 87. Síroller sprint OB

sport egyéni        1. Varga Katalin 11. N  
 88. Síroller sprint OB
sport egyéni        1. Balog Martin 12. N   
 89. Síroller sprint OB

sport egyéni        2. Balog Petra 10. N
 
 90. Akrobatikus Rock and Roll (területi)
sport
egyéni
    2.    Bencze Fruzsina 5. A
Szabó Kinga 5. A
 
 91. biathlon OB 
sport egyéni
      3.
Füleki Márton 5. A  
 92. Akrobatikus Rock and Roll 
sport egyéni       1. Tóth Bernadett 5. A   
 93. Bolyai Matematika verseny területi
 matematika csapat     2.    Bányai Vidor 6. A
Béres Bíborka 6. A
Horváth Anikó Melinda 6. A
Szaller Nikolett 6. A
Csordás Ágnes, Mesterházy Dóra
 94. Bolyai Matematika verseny területi
matematika
csapat     1.   Enisz Levente 7. A
Csóka Bence 7. A
Pap András 7. A
Törcsvári Zsombor 7. A
Mesterházy Dóra
 95. Bolyai Matematika verseny területi
 matematika csapat
    1.   Antal István 8. A
Erdélyi Ádám 8. A
Suos Seam Martin 8. A
Szaller Alex 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 96. Bolyai Matematika verseny területi
 matematika csapat      2.   Budai Tünde 8. A
Kozma Petra 8. A
Maruzsi Csenge 8. A
Záprel Nóra 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 97. Bolyai Matematika verseny területi
 matematika csapat      4.   Polonkai Soma 8. A
Szívós János 8. A
Török Dávid 8. A
Varnyu Iván 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 98. Hevesi Honfoglaló pályázat (megyei)

komplex  csapat      4.   Varga Alíz 11. B
Babus Fruzsina 11. B
Tuzi Alexandra 11. B
Csárdás László 11. B
Mongyi Norbert 11. B
Szöllősiné Szabó Judit
 99. Hevesi Honfoglaló pályázat (megyei)
komplex  csapat      5.   Antal István 8. A
Erdélyi Ádám 8. A
Suos Seam Martin 8. A
Szaller Alex 8. A
Szöllősiné Szabó Judit
 100. tájfutás BudaSprint 2009 
 sport  egyéni        1. Pintér Ábel 11. A
 
 101.  tájfutás normáltávú bajnokság
 sport  egyéni        11. Pintér Ábel 11. A
 
 102. Nyári Biatlon Világbajnokság sprint
üldözéses

 sport egyéni
       (világ)
41.
33.
Balog Martin 12. N
Szabó András
 103. Sírolleres Nyári Biatlon Világkupa
sprint
üldözéses

sport
egyéni
      (világ)
25.
12.
Balog Martin 12. N
Szabó András
 104. Akrobatikus Rock and Roll
nemzetközi verseny
világkupa

sport
egyéni
       (világ)
1.
3.
Bágyi Rebeka 8. A
 
 105. tájfutás 
sport
egyéni
      3. Mohácsy Ádám 7. A
Dr. Mohácsy Tamás
 106. tájfutás 
sport
egyéni
      3. Pintér Ábel 11. A
 
 107. úszás, 50 m pillangó
50 m hát
50 m mell
50 m gyors

sport
egyéni
      3.
6.
3.
4.
Leép Martina 5. A
Buda Gábor
 108. úszás, 200 m gyors
50 m hát
200 m vegyes

sport
egyéni
      8.
2.
4.
Leép Martina 5. A
Buda Gábor
 109. Implom József Országos Helyesírási Verseny iskolai forduló 
 nyelvtan  egyéni továbbj.        Lukács Erika 9. A
Hornyák Béláné
 110.  Implom József Országos Helyesírási Verseny iskolai forduló
 nyelvtan  egyéni  2.       Medve Lívia 10. B
Hornyák Béláné
 111.  Implom József Országos Helyesírási Verseny iskolai forduló
 nyelvtan  egyéni  2.       Baán Lolita 9. A
Hornyák Béláné
 112.  Implom József Országos Helyesírási Verseny iskolai forduló
 nyelvtan  egyéni  3.       Kecskés Kitti 10. B
Hornyák Béláné
 113.  Implom József Országos Helyesírási Verseny iskolai forduló
 nyelvtan  egyéni  4.       Antal Alexandra 9. B  Bárdosné Kovács Erzsébet
 114.  Implom József Országos Helyesírási Verseny iskolai forduló
nyelvtan
 egyéni  5.       Gubis Philip 9. c
Hornyák Béláné
 115.  Implom József Országos Helyesírási Verseny iskolai forduló
nyelvtan  egyéni  5.       Varga-Dudás Zita 9. A
Hornyák Béláné
 116.  Implom József Országos Helyesírási Verseny iskolai forduló
nyelvtan  egyéni  6.       Ivády Fanni 9. N
Végh Hajnalka
 117.  Városi Informatikai csapatverseny
 informatika csapat    1.     Lukovszki Eszter 11. N
Pelle Krisztina 11. N
Kőszegi Beatrix 11. N
Szöllősi Gábor
 118.  Városi Informatikai csapatverseny
 informatika csapat
   2.     Szabó Lilla 11. N
Medve Lívia 10. B
Bobák Nikolett 10. C
Szöllősi Gábor
 119.  Városi Informatikai csapatverseny
 informatika csapat    3.     Jordanoff Péter 11. A
Ludányi Bence 11. A
Géczki Roland 11. A
Szöllősi Gábor
 120.  Megyei Informatikai csapatverseny
 informatika csapat     3.    Jordanoff Péter 11. A
Ludányi Bence 11. A
Géczki Roland 11. A
Szöllősi Gábor
 121. Velencei Nemzetközi Tájfutó Találkozó 
sport egyéni       8. Pintér Ábel 11. A
 
 122. Velencei Nemzetközi Tájfutó Találkozó 
sport egyéni       1. Konrád Krisztina 9. N
 
 123.  Akrobatikus Rock and Roll világbajnokság
 sport csapat       (világ)
5.
Kormos Nóra 12. A
Tóth Róza 12. B
Bozsik Dóra 12. N
Benei Nóra 11. A
Dankó Violetta 11. C
Kiss Nikolett 11. C
Csige Noémi 10. B
Giczey Judit 10. C
Sánta Stella 8. A
Pelyhéné Járdány Zsuzsanna
Pelyhe Szabolcs
 124. Szépkiejtési verseny (megyei)
angol nyelv egyéni
    3.   Várallyay Eszter 5. A
Horváthné Csanálosi Piroska
 125. Szépkiejtési verseny (megyei)
angol nyelv egyéni     1.   Béres Bíborka 6. A
Horváthné Csanálosi Piroska
 126. Szépkiejtési verseny (megyei)
angol nyelv egyéni     2.   Bátori Gréta 6. A
Horváthné Csanálosi Piroska
 127. Szépkiejtési verseny (megyei)
angol nyelv egyéni     3.   Tuza Kristóf 7. A
Végh Hajnalka 
 128. Szépkiejtési verseny (megyei)
angol nyelv egyéni
    1.   Plázár Réka 8. A
Schlessel Andrea
 129. Szépkiejtési verseny (megyei)
angol nyelv egyéni     2.   Vígh Violetta 8. A
Schlessel Andrea
 130. Szépkiejtési verseny (megyei)
angol nyelv egyéni     3.   Tolmayer Anna 8. A Schlessel Andrea, Menyhárt Cecília
 131. Szépkiejtési verseny (megyei)
angol nyelv egyéni     3.   von der Hagen Kíra 8. A
Schlessel Andrea, Menyhárt Cecília
 132. Sokszínű természet szavalóverseny (megyei)
művészet  egyéni
    1.   Zaja Gréta 9. A
Hornyák Béláné
 133. Sokszínű természet szavalóverseny (megyei)
művészet
 egyéni     2.   Gubacsi Franciska 11. C Sáfrányné Kelemen Irén
 134. Varró János szavalóverseny
művészet
 egyéni       első tízben végzett  Zaja Gréta 9. A
Hornyák Béláné
 135.  Varró János szavalóverseny
művészet
 egyéni       könyvjutalom  Kiszály Erzsébet 11. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 136. Tálentum Kupa tenisz 
 sport  egyéni       3.  Lénárt Máté 13. N
Hornok Miklós 
 137. Labdarúgó diákolimpia 
 sport  csapat      2.   Kovács Tamás 11. B
Agócs Adrián 11.B
Fülöp Viktor 11. N
Domokos Gergő 11. N
Harmat Bence 12. N
Fodor Péter 12. B
Tordai Arnold 12. D
Rozovits Péter 10. B
Szabó Balázs 10. B
Sznyt Zoltán 12. B
Medinácz Gábor
138. OKTV

matematika
egyéni továbbj.       Szaller Ádám 11. A Kissné Császár Erzsébet
 139. OKTV

földrajz
egyéni továbbj.       Nagy Ádám 12. A
Hajagos József
 140. OKTV

történelem
egyéni továbbj.       Kovács Dániel 12. A  Hajagos József
 141. Megyei Diákolimpia úszás
gyors 100 m
hát 100 m

sport
 egyéni     továbbj.
továbbj.
  Varnyu Eszter 5. A   
 142. Megyei Diákolimpia úszás
mell 100 m
pillangó 100 m

sport
 egyéni     továbbj.
továbbj.
  Leép Martina 5. A   
 143 Megyei Diákolimpia úszás
hát 100 m
pillangó 100 m

sport
 egyéni     továbbj.
2.
  Varnyu Iván 8. A   
 144. Megyei Diákolimpia úszás
100 m pillangó

sport
 egyéni     továbbj.
  Vígh Violetta 8. A   
 145.  Megyei Diákolimpia úszás
6x50 m gyorsváltó

 sport  csapat     2.
  Leép Martina 5. A
Tóth Tímea 6. A
Várallyay Eszter 5. A
Varnyu Eszter 5. A
Rajki Eszter 5. A
 
 146.  Taekwon-do (Szlovénia, Velenye)
küzdelem
formagyakorlat

 sport  egyéni    
3.
3.
  Penczi Andrea 9. C   
 147. Varga Tamás Matematika verseny
 matematika egyéni
továbbj.       Csóka Bence 7. A
Mesterházy Dóra
 148. Varga Tamás Matematika verseny
 matematika egyéni továbbj.
      Törcsvári Zsombor 7. A
Mesterházy Dóra
 149. Varga Tamás Matematika verseny
 matematika egyéni továbbj.       Szaller Alex 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 150. Varga Tamás Matematika verseny
 matematika  egyéni
továbbj.       Fodor János 7. A
Mesterházy Dóra
 151. Varga Tamás Matematika verseny
 matematika egyéni továbbj.       Maruzsi Csenge 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 152. Varga Tamás Matematika verseny
 matematika egyéni továbbj.       Budai Tünde 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 153. Varga Tamás Matematika verseny
 matematika egyéni továbbj.       Erdélyi Ádám 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 154. Varga Tamás Matematika verseny
 matematika egyéni továbbj.       Kozma Petra 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 155. "Megcélozni a legszebb álmot" (megyei) 
művészet  egyéni
     2.   Zaja Gréta 9. A
Hornyák Béláné
 156.  Arany János Titok Verseny
 magyar egyéni       3. Csóka Bence 7. A
Bányiné Szalai Edina
 157.  Arany János Titok Verseny
 magyar egyéni       7. Illés Inez 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 158.  Arany János Titok Verseny
 magyar egyéni       4. Tóth Bernadett 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 159.  Úszás Mikulás Kupa, Ausztria
50 m pille
50 m hát
50 m mell
50 m gyors
100 m vegyes

 sport  egyéni        legerdményesebb 1998-as sz.vers.
1.
2.
1.
1.
1
Leép Martina 5. A
Buda Gábor
 160.  Úszás, rövidpályás bajnokság
100 m mell
200 m mell
50 m mell

 sport  egyéni        
1.
1.
2.
Farkas Bence 9. C
 
 161.  Arany János Nyelvtanverseny
nyelvtan  egyéni        6. Szaller Nikolett 6. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 162.  Arany Dániel Matematika Verseny
matematika  egyéni  továbbj.       Antal Alexandra 9. B
Csordás Ágnes
 163.  Arany Dániel Matematika Verseny
matematika  egyéni  továbbj.       Koren Márton 10. A
Mesterházy Dóra
Kiss Miklós
 164.  Arany Dániel Matematika Verseny
matematika
 egyéni  továbbj.       Tőzsér Eszter 10. A
Kissné Császár Erzsébet
Csordás Ágnes
 165.  Arany Dániel Matematika Verseny
matematika  egyéni  továbbj.       Tóth Dorottya 10. A
Kissné Császár Erzsébet
Csordás Ágnes
 166.  "Olvasd, tudd, tedd! Reklámozd iskolád könyvtárát!" plakátkészítő verseny (megyei)
 rajz  egyéni      2.   Budai Tünde 8. A
Király Lajos
 167.  "Olvasd, tudd, tedd! Reklámozd iskolád könyvtárát!" plakátkészítő verseny (megyei)
 rajz csapat      2.   Szilágyi Orsolya 5. A
Szarvas Dorina Léna 5. A
Király Lajos
 168.  "Olvasd, tudd, tedd! Reklámozd iskolád könyvtárát!" plakátkészítő verseny (megyei)
 rajz  egyéni      oklevél   Kozéki Kristóf 5. A
Király Lajos
 169.  "Olvasd, tudd, tedd! Reklámozd iskolád könyvtárát!" plakátkészítő verseny (megyei)
 rajz  egyéni      oklevél   Béres Bíborka 6. A
Király Lajos
 170.  "Olvasd, tudd, tedd! Reklámozd iskolád könyvtárát!" plakátkészítő verseny (megyei)
 rajz  egyéni      oklevél   Árvai Csenge 6. A
Király Lajos
 171.  Taekwon-do (Horvátország)
küzdelem
formagyakorlat

 sport  egyéni       nemzetközi
2.
3.
Penczi Andrea 9. C
 
 172. Német nyelvi Szépkiejtési verseny
német egyéni  továbbj.       Kozéki Kristóf 5. A
Bánszkiné Morvai Éva
 173. Német nyelvi Szépkiejtési verseny
német egyéni  továbbj.       Rajki Eszter 5. A
Bánszkiné Morvai Éva
 174. Német nyelvi Szépkiejtési verseny
német egyéni  továbbj.       Sinkalovics Marcell 6. A
Sidló Erika
 175. Német nyelvi Szépkiejtési verseny
német egyéni  továbbj.       Dányi Gyula 6. A Sidló Erika
 176. Német nyelvi Szépkiejtési verseny
német egyéni  továbbj.       Borsos Eszter 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 177. Német nyelvi Szépkiejtési verseny
német egyéni  továbbj.       Maka Zsófia 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 178. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny 
biológia egyéni       6. Fekete Iván 11. A
Molnár Tamás
 179. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny 
biológia egyéni       18. Tuza Sebestyén 12. A
Illésné Törő Melinda
 180. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny 
biológia egyéni       4. Dudela Bianka 11. C
Molnárné Borbás Katalin, Illés Sándor
 181. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny 
biológia egyéni       18. Dányi Dominika 9. A
Molnárné Borbás Katalin
 182. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny 
biológia egyéni       9. Magyar Sára 7. A
Molnárné Borbás Katalin
 183. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny 
biológia egyéni        20. Tóth Csenge 9. A
Molnárné Borbás Katalin
 184. Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny 
biológia egyéni       9. Pál Zsófia 10. A
Illés Sándor
 185. "Ötágú síp" megyei szavalóverseny
művészet egyéni
     2.   Vígh Violetta 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 186.  "Ötágú síp" megyei szavalóverseny
művészet egyéni     emléklap    Szalai Flóra 7. A
Bányainé Szalai Edina
 187. megyei szépkiejtési verseny 
francia egyéni     1.   Mongyi Norbert 11. B
Gábris Petra
 188. Kazinczy Szép Magyar Beszéd (területi)
művészet egyéni     1.
  Várallyay Eszter 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 189. Kazinczy Szép Magyar Beszéd (területi)
művészet egyéni      részt vett
  Tippan Veronika 7. A
Bányainé Szalai Edina
 190. Kazinczy Szép Magyar Beszéd (területi)
művészet egyéni      részt vett
  Bodor Zsófia 6. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 191. Kazinczy Szép Magyar Beszéd (területi) 
művészet egyéni      részt vett
  Zeltner Mátyás 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 192. Olimpiai Reményégek Versenye biatlon Szlovákia 
 sport egyéni        sprint 11.
tömegrajt 14.
Panyik Dávid 9. A
Gál Ágota
 193. Olimpiai Reményégek Versenye biatlon Szlovákia 
 sport egyéni       sprint 11.
tömegrajt 14.
Balog Martin 12. N
Szabó András
 194. Olimpiai Reményégek Versenye biatlon Szlovákia 
 sport egyéni        sprint 17.
tömegrajt 17.
Balog Petra 10. N
Szabó András
 195. Olimpiai Reményégek Versenye biatlon Szlovákia 
 sport egyéni        sprint 19.
tömegrajt 12.
Bánszki Bence 10. A
Gál Ágota
 196.  Olimpiai Reményégek Versenye biatlon Szlovákia
 sport egyéni        sprint 18.
tömegrajt 19.
Varga Katalin 11. N
Gál Ágota
197.
 Olimpiai Reményégek Versenye biatlon Szlovákia
 sport egyéni        sprint 21.
tömegrajt 20.
Varga Ádám 9. N
Gál Ágota
 198. Diákolimpia úszás (megyei) 100 m mell
100 m gyors

 sport egyéni      1.
 1.
  Farkas Bence 9. C
 
 199.  Diákolimpia (megyei), Mátra Kupa sí óriás műlesiklás, szlalom
 sport egyéni      3.   Záprel Nóra 8. A
 
 200. Sí óriás műlesiklás, szlalom Ausztria 
 sport
egyéni       2.  Záprel Nóra 8. A
 
 201. OÁTV

angol egyéni továbbj.        Szalai Flóra 7. A
Végh Hajnalka
202.
OÁTV
angol egyéni részt vett



Csóka Bence 7. A
Végh Hajnalka
203.
OÁTV
angol egyéni részt vett


Tuza Tímea 7. A
Végh Hajnalka
204.
OÁTV
angol egyéni részt vett


Musielák Dóra 7. A
Végh Hajnalka
205.
OÁTV
angol egyéni részt vett


Kovács László 7. A
Végh Hajnalka
206.
OÁTV
angol egyéni részt vett


Szilágyi Dorottya 8. A
Schlessel Andrea
207.
OÁTV
angol egyéni részt vett


Polonkai Soma 8. A Schlessel Andrea
208.
OÁTV
angol egyéni részt vett


Szilágyi Dorottya 8. A
Schlessel Andrea
209.
OÁTV
angol egyéni részt vett


Tari Bettina 8. A
Schlessel Andrea
210.
OÁTV

angol
egyéni részt vett
      Plázár Réka 8. A
Schlessel Andrea
211.
OÁTV
angol egyéni részt vett


Kovács Ákos 8. A
Menyhárt Cecília
212.
OÁTV

angol
csapat         Maruzsi Csenge 8. A
Menyhárt Cecília
213.
Diákolimpia sífutás
sport egyéni       1. Balog Martin 12. N
 
214.
Diákolimpia sífutás
sport
egyéni       1. Balog Petra 10. N
 
215.
Diákolimpia sífutás
sport egyéni       1. Panyik Dávid 9. A Gál Ágota
216.
Diákolimpia sífutás
sport egyéni
      1. Bánszki Botond 6. A
Gál Ágota
217.
Diákolimpia sífutás
sport egyéni
      2. Bánszki Bence 10. A
Gál Ágota
218.
Diákolimpia sífutás
sport egyéni       2. Varga Katalin 11. N
Gál Ágota
219.
Diákolimpia sífutás
sport egyéni
      2. Varga Ádám 9. N
Gál Ágota
220.
Diákolimpia sífutás
sport egyéni       4. Füleki Márton 5. A
 
221.
Diákolimpia sífutás
sport egyéni
      4. Szolcsák Szabolcs 12. D
 
222.
Diákolimpia sífutás
sport egyéni       5. Molnár Márton 12. A
 
223.
OB sífutás 5 km
sprint

sport egyéni       4.
4.
Füleki Márton 5. A
 
224.
OB sífutás 5 km
sprint

sport egyéni       1.
2.
Bánszki Botond 6. A
 
225.
 OB biatlon
sport egyéni       3. Panyik Dávid 9. A
 
226.
 OB biatlon
sport egyéni       4. Varga Ádám 9. N
 
227.
 OB biatlon
sport egyéni       2. Varga Katalin 11. N
 
228.
 OB biatlon
sport
egyéni       1. Balog Petra 10. N
 
229.
 OB biatlon
sport egyéni       1. Balog Martin 12. N
 
230.
 OB biatlon
sport egyéni       1. Bánszki Bence 10. A
 
231.
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny 
művészet egyéni  továbbj.       Illés Attila 9. A
Hornyák Béláné
232.
 Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny
művészet egyéni 2.       Surányi Eszter 9. B
Bárdosné Kovács Erzsébet
233.
 Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny
művészet egyéni 3.       Szabó Diána Lili 10. B
Hornyák Béláné
234.
Német nyelv társalgási verseny

német  egyéni  1.       Dányi Dominika 9. A
Nagy Lajosné, Fehér Sabine
235.
Német nyelv társalgási verseny

német
 egyéni  1.       Balázs Dániel 13. N
Dr. Suskóné Urbanovics Cecília, Fehér Sabine
236.
Német nyelv társalgási verseny

német
egyéni  2.       Nagy Vanda 10. N
Nagy Lajosné, Fehér Sabine
237.
Német nyelv társalgási verseny
német
egyéni  3.       Bőgér Ádám 10. N
Sidló Erika, Fehér Sabine
238.
Német nyelv társalgási verseny
német
 egyéni  3.       Juhász Loretta 13. N
Dr. Suskóné Urbanovics Cecília, Fehér Sabine
239.
Biatlon OB 
sport
egyéni
      1. Bánszki Bence 10. A
Gál Ágota
240.
Úszás 100 m gyors
100 m vegyes
50,100, 200 m mell

sport egyéni       1.
1.
2.
Farkas Bence 9. C
 
241.
 OÁTV megyei
angol egyéni      7.   Maruzsi Csenge 8. A
Menyhárt Cecília
242.
 OÁTV megyei
angol egyéni      5.   Musielák Dóra 7. A
Végh Hajnalka
243.
 OÁTV megyei
angol egyéni      8.   Szalai Flóra 7. A
Végh Hajnalka
244.
 Öveges József Fizikaverseny
fizika egyéni továbbj.       Antal István 8. A
Kiss Miklós
245.
 Öveges József Fizikaverseny
fizika egyéni továbbj.       Budai Tünde 8. A
Kiss Miklós
246.
 Öveges József Fizikaverseny
fizika
egyéni továbbj.       Maruzsi Csenge 8. A
Kiss Miklós
247.
 Öveges József Fizikaverseny
fizika
egyéni továbbj.       Szaller Alex 8. A
Kiss Miklós
248.
 Öveges József Fizikaverseny
fizika
egyéni továbbj.       Csóka Bence 7. A
Kissné Császár Erzsébet
249.
 Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Verseny
 fizika egyéni továbbj.       Lukács Erika 9. A
Ombódiné Madai Judit
25.
 Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Verseny
 fizika egyéni továbbj.
      Panyik Dávid 9. A
Ombódiné Madai Judit
251.
 Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Verseny
 fizika egyéni továbbj.       Tóth Ákos 9. A
Ombódiné Madai Judit
252.
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny (megyei) 
 nyelvtan egyéni     4.   Maka Zsófia 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
253.
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny (megyei) 
 nyelvtan egyéni     5.   Szalai Flóra 7. A
Bányainé Szalai Edina
254.
 Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny (megyei)
 nyelvtan egyéni     továbbj.   Szaller Nikolett 6. A
Bányainé Szalai Edina
255.
 Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny (megyei)
 nyelvtan egyéni     3.   Tóth Bernadett 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
256.
Nyelvünkben élünk (megyei) 
 nyelvtan egyéni     3.   Szalai Flóra 7. A
Bányainé Szalai Edina
257.
Nyelvünkben élünk (megyei) 
 nyelvtan egyéni     2.   Illés Inez 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
258.
Diákolimpia alpesi sí 
 sport egyéni        1. Pittner György 11. A
Lisztik János
259.
OKTV
biológia egyéni    
22. Bene Szilvia 12. A
Illésné Törő Melinda
261.
OKTV
biológia egyéni    
12.
Fekete Iván 11. A
Molnár Tamás
262.
OKTV
biológia
egyéni    
33. Krause Sándor 11. A Molnár Tamás
263.
 "Erkel Ferenc kora" internetes verseny
ének csapat        10/98
Jeszenszki Zsanett 10. A
Persely Alíz 10. A
Koren Márton 10. A
Prezenszki Péter 10. A
Holló Erzsébet
 264.  Curie környezetvédelmi verseny

 komplex  csapat    
 4. Magyar Sára 7. A
Grassalkovich Anna 7. A
Zagyi Anna 7. A
Molnárné Borbás Katalin
 265.  Curie környezetvédelmi verseny (területi)
 komplex  csapat      2.   Ádám Karina 7. A
Tóth Noémi 7. A
Varga Balázs 7. A
Molnárné Borbás Katalin
 266.  Curie környezetvédelmi verseny (területi)
 komplex csapat      3.   Bella Fruzsina 8. A
Bágyi Rebeka 8. A
Kecskés Kinga 8. A
Molnárné Borbás Katalin 
 267.  Curie környezetvédelmi verseny (területi)
 komplex  csapat      3.   Budai Tünde 8, A
Maruzsi Csenge 8. A
Ulicska Regina 8. A
Molnárné Borbás Katalin
 268.  Curie környezetvédelmi verseny (területi)
 komplex  csapat      3.   Faragó Dóra 7. A
Tippan Veronika 7. A
Szalai Flóra 7. A
Molnárné Borbás Katalin
 269.  Curie környezetvédelmi verseny

 komplex  csapat    
 7. Dányi Dominika 9. A
Kis Kinga 9. A
Zaja Gréta 9. A
Molnárné Borbás Katalin
 270.  Curie környezetvédelmi verseny (területi)
 komplex  csapat      2.   Giczey Zita 9. C
Torda Alexandra 9. C
Varga Kinga 9. C
Molnárné Borbás Katalin
 271.  Curie környezetvédelmi verseny (területi)
 komplex  csapat      3.   Tóth Csenge 9. A
Szadai Letícia 9. A
Fülöp Milán 9. A
Molnárné Borbás Katalin
 272.  Curie környezetvédelmi verseny

 komplex  csapat    
 8. Agócs Csilla 11. C
Tóth Anikó 11. C
Vázsonyi Roxána 11. C
Molnárné Borbás Katalin
 273.  Curie környezetvédelmi verseny (területi)
 komplex csapat      3.   Dávid Réka 11. B
Magyari Dóra 11. C
Váradi Nikolett 11. C
Molnárné Borbás Katalin
 274.  Arany János Szavalóverseny
művészet egyéni   1.     Vígh Violetta 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 275.  Arany János Szavalóverseny
művészet egyéni   2.     Bencze  Fruzsina 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 276.  Arany János Szavalóverseny
művészet egyéni   részt vett     Hannos Ákos 6. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 277.  Arany János Szavalóverseny
művészet egyéni   részt vett
    Szekrényes Regina 7. A
Bányainé Szalai Edina
 278. Történelem tantárgyi verseny (megyei)
történelem egyéni   2.     Maka Zsófia 8 A
Bánszkiné Morvai Éva
 279. Történelem tantárgyi verseny (megyei)
történelem egyéni   4.     Erdélyi Ádám 8. A
Bánszkiné Morvai Éva
 280. Médiatudatosság - médianyelv-tudatosság (esszéíró pályázat)
magyar egyéni       4. Penczi Andrea 9. C
Hornyák Béláné
 281. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     7.   Tóth Bernadett 5. A
Ombódiné Madai Judit
 282. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni
    8.   Ács Eszter 5. A
Ombódiné Madai Judit
 283. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     10.   Tompai Áron 5. A
Ombódiné Madai Judit
 284. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     3.   Szaller Nikolett 6. A
Csordás Ágnes
 285. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     10.   Bálint Attila 6. A
Mesterházy Dóra
 286. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     16.   Bátori Gréta 6. A
Mesterházy Dóra
 287. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     továbbj.   Csóka Bence 7. A
Mesterházy Dóra
 288. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     3.   Törcsvári Zsombor 7. A
Mesterházy Dóra
 289. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     13.   Dancsok Edina 7. A
Mesterházy Dóra
 290. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     14.   Putnoky-Benedek Csanád 7. A
Mesterházy Dóra
 291. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     továbbj.   Szaller Alex 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 292. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     3.   Antal István 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 293. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     8.   Kovács Ákos 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 294. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     11.   Erdélyi Ádám 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 295. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     1.   5. évfolyam
Ombódiné Madai Judit
 296. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     1.   6. évfolyam
Csordás Ágnes, Mesterházy Dóra
 297. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     1.   7. évfolyam
Mesterházy Dóra
 298. Zrínyi matematika verseny (megyei)
matematika
egyéni     1.   8. évfolyam Kissné Császár Erzsébet
 299. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     3.   Lukács Erika 9. A
Mesterházy Dóra
Kiss Miklós
 300. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     12.   Nagy István 9. A
Mesterházy Dóra
 301. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     14.   Panyik Dávid 9. A
Mesterházy Dóra
Kiss Miklós
 302. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     15.   Harmat Máté 9. B
Csordás Ágnes
 303. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     3.   Koren Márton 10. A
Kissné Császár Erzsébet
Csordás Ágnes
 304. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika
egyéni      4.   Hetényi Szilvia 10. C
Varga Tamásné Pitlik Emese
 305. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni      6.   Csintalan Andrea 10. C
Varga Tamásné Pitlik Emese
 306. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni      8.   Tőzsér Eszter 10. A
Kissné Császár Erzsébet
Csordás Ágnes
 307. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika
egyéni     12.   Rozovits Péter 10. B
Varga Tamásné Pitlik Emese
 308. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika
egyéni     13.   Félegyházi Linda 10. C
Varga Tamásné Pitlik Emese
 309. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika
egyéni     14.   Jeszenszki Zsanett 10. A
Kissné Császár Erzsébet
 310. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika
egyéni     3.   Virág Tamás 11. B
Csordás Ágnes
 311. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika
egyéni     4.   Pintér Ábel 11. A
Kissné Császár Erzsébet
 312. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     5.   Szaller Ádám 11. A
Kissné Császár Erzsébet
 313. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     10.   Tüske Máté 12. N
Kissné Császár Erzsébet
 314. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     12.   Buborék Balázs 11. C
Csordás Ágnes
 315. Gordiusz matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     14.   Kovács Attila 11. B
Csordás Ágnes
 316. Gordiusz matematika verseny (megyei)

matematika egyéni
    5.   Lukács Anita 12. A
Kissné Császár Erzsébet
 317. Gordiusz matematika verseny (megyei)

matematika egyéni     7.   Varnyu Zoltán 12. B
Kiss Miklós
 318. Gordiusz matematika verseny (megyei)

matematika egyéni     8.   Szolcsák Szabolcs 12. D
Kiss Miklós
 319. Gordiusz matematika verseny (megyei)

matematika       2.   9. évfolyam
Mesterházy Dóra
Kiss Miklós
Csordás Ágnes
 320. Gordiusz matematika verseny (megyei)

matematika       2.   10. évfolyam
Kissné Császár Erzsébet
Csordás Ágnes
Varga Tamásné Pitlik Emese
 321. Gordiusz matematika verseny (megyei)

matematika       2.   11. évfolyam
Kissné Császár Erzsébet
Csordás Ágnes
 322. Gordiusz matematika verseny (megyei)

matematika       3.   12. évfolyam
Kissné Császár Erzsébet
Kiss Miklós
 323. Hevesy György Kémia Verseny
kémia egyéni továbbj.       Tuza Kristóf 7. A
Mesterházy Dóra
 324. Hevesy György Kémia Verseny
kémia egyéni továbbj.       Varga Balázs 7. A
Mesterházy Dóra
 325. Hevesy György Kémia Verseny
kémia egyéni továbbj.       Erdélyi Ádám 8. A
Illésné Törő Melinda
 326. Hevesy György Kémia Verseny
kémia egyéni továbbj.       Borsos Eszter 8. A
Illésné Törő Melinda
 327. Hevesy György Kémia Verseny
kémia egyéni továbbj.       Vígh Violetta 8. A
Illésné Törő Melinda
 328. Hevesy György Kémia Verseny
kémia egyéni továbbj.       Török Dávid 8. A
Illésné Törő Melinda
 329. Hevesy György Kémia Verseny
kémia egyéni továbbj.       Tarr Bettina 8. A
Illésné Törő Melinda
330. Amatőr Röplabda Diákolimpia
 sport csapat      továbbj.    Cseplye Cintia 12. B
Lovász Anikó 10. C
Szoboszlai Brigitta 9. N
Bobák Zsófia 8. A
Plázár Réka 8. A
Csötönyi Csenge 12. C
Vetési Viktória 12. C
Váradi Nikolett 11. C
Lisztik János
331. Megyei Felnőtt Bajnokság
 sport  csapat      döntőbe jutott
  Cseplye Cintia 12. B
Lovász Anikó 10. C
Szoboszlai Brigitta 9. N
Bobák Zsófia 8. A
Plázár Réka 8. A
Csötönyi Csenge 12. C
Vetési Viktória 12. C
Váradi Nikolett 11. C
Lisztik János
332.  Spartacus Kupa tájfutás
sport egyéni       2. Pintér Ábel 11. A
 
333.  Budapest Normáltávú Bajnokság tájfutás
sport egyéni       1. Pintér Ábel 11. A  
334.  Budapest Normáltávú Bajnokság tájfutás
sport egyéni       3. Mohácsy Ádám 7. A
 
335.  Budapest Középtávú Bajnokság tájfutás
sport egyéni       1. Mohácsy Ádám 7. A
 
336.  Spartacus Kupa tájfutás
sport egyéni       1. Mohácsy Ádám 7. A
 
337. Német nyelvi szépkiejtési verseny (megyei)
 német egyéni     2.   Sinkalovics Marcell 6. A
Sidló Erika
338. Német nyelvi szépkiejtési verseny (megyei)
 német egyéni     5.   Borsos Eszter 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
339. Német nyelvi szépkiejtési verseny (megyei)
 német egyéni      7.
  Maka Zsófia 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
340. Kitaibel Pál verseny (megyei)
 biológia egyéni      továbbj.   Giczey Zita 9. C
Molnárné Borbás Katalin
341. Kitaibel Pál verseny (megyei)
 biológia egyéni     7.   Dányi Dominika 9. A
Molnárné Borbás Katalin
342. Kitaibel Pál verseny (megyei)
 biológia egyéni
    3.   Tóth Csenge 9. A
Molnárné Borbás Katalin
343. Kitaibel Pál verseny (megyei)
 biológia egyéni
    4.   Sármány Réka 9. B
Molnár Ildikó
344. Kitaibel Pál verseny (megyei)
 biológia egyéni
    4.   Lovász Anikó 10. C
Molnárné Borbás Katalin
345.  OÁTV német (megyei)
 német egyéni
      21.  Zeltner Mátyás 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
346.  OÁTV német (megyei)
 német egyéni
   
4.  Maka Zsófia 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
347.  OÁTV német (megyei)
 német egyéni
    3.   Borsos Eszter 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
348.  OÁTV német (megyei)
 német egyéni     6.   Maksa Kata 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
349. Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny (regionális) 
 művészet egyéni
    5.   Illés Attila 9. A
Hornyák Béláné
350. Röplabda V. korcs., elődöntő
 sport csapat     2.    Sánta Dániel 10. C
Nagy Tamás 10. C
Hatalyák Patrik 10. C
Fazakas István 10. A
Juhász Benjamin 10. A
Tóth Ákos 9. A
Sárándi Máté 11. C
Lisztik János
351.  Röplabda V. korcs., elődöntő
 sport  csapat     3.    Váradi Nikolett 11. C
Lovász Anikó 10. C
Nádasdi Petra 10. C
Laci Zsófia 10. C
Jeszenszki Zsanett 10. A
Kis Kinga 9. A
Plázár Dóra 9. A
Nyilas Sára 9. C
Szoboszlai Brigitta 9. N
Illés Inez 8. A
Bobák Zsófia 8. A
Plázár Réka 8. A
Lisztik János
352. Zrínyi matematika verseny
matematika  egyéni        4. Csóka Bence 7. A
Mesterházy Dóra
353. Zrínyi matematika verseny
matematika  egyéni        46. Szaller Alex 8. A
Kissné Császár Erzsébet
354. Viszneki komplex természettudományi  verseny (területi) 
komplex  csapat      1.   Szaller Alex 8. A
Antal István 8. A
Suos Seam Martin 8. A
 
355.  Viszneki komplex természettudományi  verseny (területi)
komplex  csapat      2.   Maruzsi Csenge 8. A
Maka Zsófia 8. A
Borsos Eszter 8. A
 
356.  Viszneki komplex természettudományi  verseny (területi)
komplex  csapat      3.   Csóka Bence 7. A
Magyar Sára 7. A
Varga Balázs 7. A
 
357.  Viszneki komplex természettudományi  verseny (területi)
komplex  csapat      7.   Grassalkovich Anna 7. A
Mohácsy Ádám 7. A
Tuza Tímea 7. A
 
358. Mezei futó bajnokság (megyei)
 sport  egyéni     1.   Varnyu Eszter 5. A
Vályi-Nagy Csilla
359. Mezei futó bajnokság (megyei)
 sport  egyéni     1.   Csolák Dániel 6. A
Vályi-Nagy Csilla
360. Mezei futó bajnokság (megyei)
 sport  egyéni     1.   Tóth Tímea 6. A
Vályi-Nagy Csilla
361. Mezei futó bajnokság (megyei)
 sport  egyéni     1.   Konrád Krisztina 9. N
Székely Zoltánné
362. Mezei futó bajnokság (megyei)
 sport  egyéni     2.   Panyik Dávid 9. A
Vályi-Nagy Csilla
363. Mezei futó bajnokság (megyei)
 sport  egyéni
    2.   Pintér Ábel 11. A
Vályi-Nagy Csilla 
364.
Mezei futó bajnokság (megyei)
 sport  egyéni
    4.   Tari Bálint 13. N
Medinácz Gábor
365. Mezei futó bajnokság (megyei)
 sport csapat     2.   Bánszki Bence 10. A
Czinder Zoltán 10. A
Koren Márton 10. A
Panyik Dávid 9. A
Pintér Ábel 11. A

 366. Mezei futó bajnokság (megyei)
 sport csapat     1.   Divéki Péter 10. A
Droblyen Dávid 10. N
Göncfalvi Gergő 10. B
Nádasdi Péter 9. C
Polonkai Soma 8. A
Rutka Bence 9. C
Ruzsin Péter 9. B
Varga Bálint 9. C
Kvacsány Milán 11. N
 
 367. Zipernowsky angol nyelvi verseny 
 angol egyéni
       különdíj Fekete Gergely 9. N
Bognár Judit
Végh Hajnalka
Johnatan Schlessel
Király Lajos
 368.  "Jöjj el szabadság" versmondó verseny (megyei)
 művészet egyéni      2.   Gubacsi Franciska 11. C
Sáfrányné Kelemen Irén
 369.  "Jöjj el szabadság" versmondó verseny (megyei)
 művészet egyéni      különdíj   Nagy Vanda 10. N
Sáfrányné Kelemen Irén
 370.  "Jöjj el szabadság" versmondó verseny (megyei)
 művészet egyéni      részt vett
  Szadai Letícia 9. A
Hornyák Béláné
 371.  "Jöjj el szabadság" versmondó verseny (megyei)
 művészet egyéni     1.   Vígh Violetta 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 372. Balogh János környezet és egészségvédelmi verseny (területi)
  csapat     1.   Grassalkovich Anna 7. A
Magyar Sára 7. A
Zagyi Anna 7. A
Molnárné Borbás Katalin
 373. IV. Megyei Középiskolai Rajzverseny
 művészet  egyéni     különdíj   Persely Alíz 10. A
Király Lajos
 374. IV. Megyei Középiskolai Rajzverseny
 művészet  egyéni     oklevél   Jáger Tímea 12. C
Király Lajos
 375. IV. Megyei Középiskolai Rajzverseny
 művészet  egyéni     oklevél
  Varga Lili 10. B
Király Lajos
 376.  IV. Megyei Középiskolai Rajzverseny
 művészet  egyéni     oklevél   Kobela Zsuzsa 10. N
Király Lajos
 377. IV. Megyei Középiskolai Rajzverseny
 művészet  egyéni     oklevél   Karsai Zsófia 9. B
Király Lajos
 378. IV. Megyei Középiskolai Rajzverseny
 művészet  egyéni     oklevél
  Surányi Eszter 9. B
Király Lajos
 379.  Diákoimpia röplabda
sport csapat    
 8. Cseplye Cintia 12. B
Lovász Anikó 10. C
Szoboszlai Brigitta 9. N
Bobák Zsófia 8. A
Plázár Réka 8. A
Csötönyi Csenge 12. C
Vetési Viktória 12. C
Váradi Nikolett 11. C
Lisztik János
 380. Akrobatikus rock and roll felnőtt kisformáció 
sport csapat        1. Kormos Nóra 12. A
Bozsik Dóra 12. N
Benei Nóra 11. A
Kiss Nikolett 11. C
Pelyhéné Járdány Zsuzsanna
Pelyhe Szabolcs
381. Akrobatikus rock and roll felnőtt nagyformáció 
sport csapat        1. Sánta Stella 8. A
Tarr Bettina 8. A
Csige Noémi 10. B
Giczey Judit 10. C
Dankó Violetta 11. C
Kiss Nikolett 11. C
Benei Nóra 11. A
Bozsik Dóra 12. N
Tóth Róza 12. B
Kormos Nóra 12. A
Pelyhéné Járdány Zsuzsanna
Pelyhe Szabolcs
 382.  Palotás József matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     6.   Varga Bálint 9. C
Varga Tamásné Pitlik Emese
Csordás Ágnes
 383.  Palotás József matematika verseny (megyei)
matematika egyéni
    1.   Koren Márton 10. A
Kissné Császár Erzsébet
Csordás Ágnes
 384.  Palotás József matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     2.   Csintalan Andrea 10. C
Varga Tamásné Pitlik Emese
 385.  Palotás József matematika verseny (megyei)
matematika egyéni     3.   Tőzsér Eszter 10. A
Kissné Császár Erzsébet
Csordás Ágnes
 386.  Palotás József matematika verseny (megyei)
 matematika egyéni     4.   Tüske Máté 12. N
Kissné Császár Erzsébet
 387.  Palotás József matematika verseny (megyei)
 matematika egyéni     5.   Csörgő András 11. A
Kissné Császár Erzsébet
 388. Bendegúz Anyanyelvi Levelezős Verseny
magyar egyéni
     továbbj.   Bálint Attila 6. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 389. Bendegúz Anyanyelvi Levelezős Verseny
magyar egyéni      továbbj.   Szaller Nikolett 6. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 390. Bendegúz Anyanyelvi Levelezős Verseny
magyar egyéni      továbbj.   Szabó Kinga 5. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 391. Bendegúz Nyelvész (megyei)
magyar egyéni     13.   Ferencz Hanna 6. A Makóiné Szalai Ildikó
 392. Bendegúz Nyelvész (megyei)
magyar egyéni     14.   Horváth Melinda 6. A
Makóiné Szalai Ildikó
 393. Bendegúz Nyelvész (megyei)
magyar egyéni     15.   Sinkalovics Marcell 6. A
Makóiné Szalai Ildikó
 394. Bendegúz Nyelvész (megyei)
magyar egyéni      továbbj.   Maka Zsófia 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 395. Bendegúz Nyelvész (megyei)
magyar egyéni      2.   Illés Inez 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 396. Bendegúz Nyelvész (megyei)
magyar egyéni      6.   Vígh Violetta 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 397. Bendegúz Nyelvész (megyei)
magyar egyéni      2.   Tóth Bernadett 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 398. Bendegúz Nyelvész (megyei)
magyar egyéni      3.   Ács Eszter 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 399. Bendegúz Nyelvész (megyei)
magyar egyéni      6.   Szabó Kinga 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 400.  "TOP 10" Könyv Gyöngyösön
irodalom egyéni   1.     Szalai Flóra 7. A
Bányainé Szalai Edina
 401.  "TOP 10" Könyv Gyöngyösön
irodalom csapat    3.     Petrovics Noémi 11. A
Haár Flóra 11. A
Nagy Viktória 11. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 402.  "TOP 10" Könyv Gyöngyösön
irodalom csapat    6.     Solymosi Dóra 11. A
Krause Sándor 11. A
Gömbicz Henriett 11. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 403.  "Kedvenc irodalmi művem" körzeti szavalóverseny Gyöngyöstarján
művészet egyéni   külödíj     Árvai Csenge 6. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 404.  "Kedvenc irodalmi művem" körzeti szavalóverseny Gyöngyöstarján
művészet egyéni    különdíj     Bencze  Fruzsina 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 405.  Városi Könyvtár Mesemondó versenye
művészet egyéni   1.     Tolmayer Anna 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 406.  Városi Könyvtár Mesemondó versenye
művészet egyéni   1.     Bencze  Fruzsina 5. A
Makóiné Szalai Ildikó
 407.  Kenguru matematika verseny
 matematika egyéni        14. Antal István 8. A
Kissné Császár Erzsébet
 408.  Kenguru matematika verseny
 matematika egyéni        15. Csóka Bence 7. A
Mesterházy Dóra
 409.  Diákolimpia tájfutás
sport egyéni      1.   Konrád Krisztina 9. N
 
 410. Hosszútávú országos bajnokság 
sport egyéni       5. Konrád Krisztina 9. N
 
 411. Nógrád Nagydíj tájfutás 
sport egyéni       1. Konrád Krisztina 9. N
 
 412.  Eger Kupa tájfutás
sport egyéni      1.   Konrád Krisztina 9. N
 
 413.  Nógrád Nagydíj tájfutás
sport egyéni       4.  Pintér Ábel 11. A
 
 414. Megyei Hosszútávú Bajnokság tájfutás 
sport egyéni      5.   Pintér Ábel 11. A
 
 415.  Megyei Diákolimpia tájfutás
sport egyéni      1.   Pintér Ábel 11. A
 
 416.  Taekwon-do, Nitra Kupa
küzdelem

sport egyéni       2.
3.
Penczi Andrea 9. C
 
 417. 5-6. osztályosok matematika versenye (megyei)
 matematika egyéni     3.   Kucsik Donát 5. A
Ombódiné Madai Judit
 418. 5-6. osztályosok matematika versenye (megyei)
 matematika egyéni     5.   Tóth Bernadett 5. A
Ombódiné Madai Judit
 419. 5-6. osztályosok matematika versenye (megyei)
 matematika egyéni     1.   Szaller Nikolett 6. A
Csordás Ágnes
 420. 5-6. osztályosok matematika versenye (megyei)
 matematika egyéni     7.   Ádám Bálint 6. A
Mesterházy Dóra
 421. Országos Zoltán Erika Táncverseny amatőr junior 
   csapat        2. Szilágyi Dorottya 8. A
Bánka Bianka 9. A
Csóka Tímea 9. A
Hortobágyi Nikolett 9. N
Tóth Krisztina
 422. Országos Zoltán Erika Táncverseny profi junior
   csapat        2. Balogh Vivien 9. C
Egyed Viktória 11. B
Szanyi Evelin 9. C
Vígh Violetta 8. A
Tóth Krisztina
 423. Édes anyanyelvünk  
magyar egyéni
  továbbj.    Szaller Ádám 11. A
Bárdosné Kovács Erzsébet
 424. Édes anyanyelvünk  
magyar egyéni továbbj.       Baán Lolita 9. A
Hornyák Béláné
 425. Édes anyanyelvünk  
magyar egyéni  3.       Csépány Emese 9. C
Hornyák Béláné
 426. Olvass velünk! 
  csapat  
   1. Vígh Violetta 8. A
Illés Inez 8. A
Bágyi Rebeka 8. A
Makóiné Szalai Ildikó
 427. TITOK német nyelvi verseny 
német egyéni
   4.   5. Maka Zsófia 8. A          
Makóiné Szalai Ildikó
 428. Arany János angol nyelvhasználati verseny (körzeti) 
angol egyéni
   3.     Kovács Áron 6. A
Horváthné Csanálosi Piroska
429.  Arany János angol nyelvhasználati verseny (körzeti)
angol egyéni    2.     Szalai Flóra 7. A
Végh Hajnalka
430.  Arany János angol nyelvhasználati verseny (körzeti)
 angol egyéni
   2.     Kozma Petra 8. A
Schlessel Andrea
431.  Arany János angol nyelvhasználati verseny (körzeti)
angol egyéni
   3.     Budai Tünde 8. A
Schlessel Andrea
432. Atlétika városi diákolimpia 
sport csapat    3.     Bánszki Botond 6. A
Bányai Vidor 6. A
Szívós Máté 6. a
Morvai Dominik 6. A
Kerekes Bálint 5. A
Vályi-Nagy Csilla
433. Irinyi Országos Kémiaverseny 
 kémia egyéni
      31.
Lukács Erika 9. A
Dr. Ludányi Lajos
434.  Országos Diákolimpia - váltó
sport csapat        4. Mohácsy Ádám 7. A
Pintér Ábel 11. A
 
435. Országos Diákolimpia  
 sport egyéni
     13. Pintér Ábel 11. A
 
436. Gyöngyös Kupa 
 sport egyéni
 1.     Pintér Ábel 11. A
 
437. Gyöngyös Kupa 
 sport egyéni
 1.     Konrád Krisztina 9. N
 
438. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    2.     Ács Eszter 5. A
Ombódiné Madai Judit
439. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    3.     Várallyay Eszter 5. A
Ombódiné Madai Judit
440. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    4.     Kovács Zoltán 5. A
Ombódiné Madai Judit
441. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    4.     Szokolai Dávid 5. A
Ombódiné Madai Judit
442. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    2.     Sinkalovics Marcell 6. A
Csordás Ágnes
443. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    4.     Szaller Nikolett 6. A
Csordás Ágnes
444. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    5.     Bátori Gréta 6. A
Mesterházy Dóra
445. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    1.     Csóka Bence 7. A
Mesterházy Dóra
446. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    2.     Törcsvári Zsombor 7. A
Mesterházy Dóra
447. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    3.     Varga Balázs 7. A
Mesterházy Dóra
448. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    4.     Musielák Dóra 7. A
Mesterházy Dóra
449. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    5.     Pap András 7. A
Mesterházy Dóra
450. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    2.     Antal István 8. A
Kissné Császár Erzsébet
451. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    3.     Szaller Alex 8. A
Kissné Császár Erzsébet
452. Gács Béla Városi Matematika Verseny
matematika egyéni    5.     Maruzsi Csenge 8. A
Kissné Császár Erzsébet
453. Arany Dániel Matematika Verseny
matematika egyéni       4.  Lukács Erika 9. A
Mesterházy Dóra
Kiss Miklós
454. Bugát Pál XXVII. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő

komplex csapat      továbbj.
11. helyen

Somogyi Tamás 11. A
Kocsis Eszter 11. A
Krause Sándor 11. A
Molnár Tamás
Kiss Miklós
Illés Sándor
455.  Bugát Pál XXVII. Országos Középiskolai Természetismereti Műveltségi Vetélkedő

komplex csapat     továbbj.
18. helyen
  Csörgő András 11.A
Fekete Iván 11. A
Kovács Dóra 11. A
Molnár Tamás
Kiss Miklós
Illés Sándor
 456. Kézilabda fiú, V. korcsoport 
 sport  egyéni       elődöntő
2.
Varga Bálint 9. C
Nádasdi Péter 9. C
Ruzsin Péter 9. B
Rutka Bence 9. C
Kvacsány Milán 11. N
Polonkai Soma 8. A
Divéki Péter 10. A
Droblyen Dávid 10. N
Domonkos Ákos 11. B
Göncfalvi Gergő 10. B
Kovács Ákos 8. A
 
 457. Diákolimpia gerelyhajítás
 sport  egyéni        9. Tasi Dániel 12. C
Medinácz Gábor
 458. Diákolimpia súlylökés
 sport  egyéni        10. Tasi Dániel 12. C
Medinácz Gábor
 459.  Taekwon-do, küzdelem Hatvan
 sport  egyéni        3. Penczi Andrea 9. C
 
 460. Taekwon-do, küzdelem Monor
 sport  egyéni        2. Penczi Andrea 9. C
 
 461.  Szépkiejtési verseny (megyei)
angol
 egyéni      2.   Szalai Flóra 7. A
Végh Hajnalka