Ballagás 2021

(Virtuális) Ballagás 2021

 

Berze Alumnus Tanulmányi Díjban részesül

Veres Liliána 12. A

 

Berze Alumnus Művészeti Díjban részesül

Csanádi Bertold 12. A

 

Berze Alumnus Közösségi Díjban részesül

Pintér Lilla 12. C
Pelle Adél Dorka 12. D


Berzések a Tudásért Díjban részesül

Sölétormos Benedek 12. A
Ecsédi Bertold István 12. B
Nagy Nikola 12. C

Berzések a Művészetért Díjban részesül

Kovács Botond 12. A
Liszkai Levente 12. A
Nagy Gréta Szonja 12. A
Radnai Zsófia 12. A
Várallyay Csenge 12. A
Kozári Csenge 12. C
Pintér Vencel 12. C
Lakatos Armand 12. D

 

Berzések a Közösségért Díjban részesül

Galó Attila 12. A
Fejes Liza 12. B
Balázs Szonja 12. C
Patkó Tímea Virág 12. D


Jó tanuló – jó sportoló díj

 

Nyilas Adél Terézia 12. A

Kiemelkedő eredményei:

  • 2015/2016-os tanév Uszonyos és Búvárúszás Diákolimpia Országos Döntő
  • 50 m felszíni úszás 2. helyezés
  • 100 m felszíni úszás 3. helyezés
  • 2017/2018-as tanév Uszonyos és Búvárúszás Diákolimpia Országos Döntő
  • 100 m felszíni úszás 3. helyezés
  • Az uszonyos és búvárúszás mellett szívesen elindult úszás diákolimpia versenyeken is, ahol megyei szinten egyéniben és a váltóban is eredményes volt. Példamutatóan, kitartóan és sokszor szerényen végezte a feladatait, ennek eredményeképpen nemcsak az iskolánknak, hanem Gyöngyös városának is számtalan dicsőséget szerzett.
  • Tanulmányi eredménye kiváló és tanulmányi versenyeredményei pedig a következők:
  •  Biológia OKTV az elmúlt három évben a 2. fordulóba jutott.
  • Jedlik Ányos országos fizikaverseny 3. hely.
  • Curie országos környezetvédelmi verseny 5. Hely.

Fodor Balázs 12. A

Kiemelkedő eredményei:

  • 2017/2018-as tanév Strandlabdarúgó Diákolimpia Országos Döntő 1. helyezés
  • 2019/2020-as tanév Futsal Diákolimpia Országos Döntő 8. helyezés
  • Számtalan országos, megyei és városi versenyen képviselte eredményesen iskolánkat. Az iskolai labdarúgó bajnokság állandó résztvevője volt és többször nemcsak a csapata, hanem az iskola legjobb mezőnyjátékosa címet is megkapta.
  • A Berze Nagy János Gimnázium „iskola válogatottjának” oszlopos tagja volt!
  • Curie országos környezetvédelmi versenyen 2. és 3. helyezést ért el!

 

8 éven át kitűnő

Domoszlai Dorina 12. A
Erdélyi Gabriella 12. A
Nyilas Adél Terézia 12. A
Veres Liliána 12. A

4 éven át kitűnő

Fodor Balázs 12. A
Habók Nóra 12. D
Matisz Lili Eszter 12. D
Sőregi Lili 12. D

 


Az osztályközösségért végzett és a tanulmányaikban mutatott kiváló teljesítményéért:

12. A

Baják Levente
Domoszlai Dorina
Erdélyi Gabriella
Grócz Levente
Petrik Dana
Szabó Janka
Szabó Kata
Szentpéteri Áron
Válóczi Anna

12. B

Herczeg Áron
Lengyel Ágoston
Száz Virág Boglárka

12. C

Deák Dorka
Fehér Bálint
Kovács Kamilla
Pintér Vencel

12. D

Balogh Bernadett
Farkas Dániel
Joó Kata
Tóth Beáta
Turi Zsombor


Az Iskolai Diákönkormányzat díja

12. A

Csanádi Bertold
Mucsics Laura
Nagy Gréta Szonja
Szabó Janka

12. B

Deák Abigél

12. C

Bodócs Hanna


A Muzsikus Céh Vegyeskar díja

12. A

Erdélyi Gabriella
Nagy Gréta Szonja
Radnai Zsófia
Várallyay Csenge

12. B

Bencsik Viktória
Fejes Liza

12. C

Balázs Szonja
Fehér Bálint
Pintér Lilla
Májer Abigél Hajnalka

12. D

Matisz Lili Eszter
Pelle Adél Dorka
Patkó Tímea Virág
Turi Zsombor
Koklács Kíra Veronika
Kucsik Dominik
Magyar Tamás
Balogh Bernadett

 


Az Országos Diákolimpia döntőjében nyújtott kimagasló teljesítményükért, valamint az iskolai sportéletben vállalt aktív részvételükért a következő tanulókat díjazza a Berze Diáksport Egyesület

A osztályból:

  • Domoszlai Dorina: lánylabdarúgás
  • Erdélyi Gabriella: lánylabdarúgás
  • Galó Attila: Labdarúgás, röplabda
  • Kovács Botond: röplabda, strandröplabda
  • Grócz Levente: röplabda
  • Tímár Gyula: kézilabda
  • Várallyai Csenge: tájfutás, mezeifutás

 

B osztályból:

  • Eperjessi Mirtill búvárúszás, úszás

 

D osztályból:

  • Molnár Zoltán: labdarúgás, futsal
  • Patkó Tímea Virág: röplabda, labdarúgás
  • Gyuris Bálint: kézilabda
  • Lakatos Armand: röplabda

A Berzés Diákokért Szülői Munkaközösség tagjai közül elismerésben részesül:

12. A osztályból:

  • Radnai András
  • Tóth Mária Júlia
  • Harmann Krisztina
  • Petrik Judit
  • Szabad Vera

12. B osztályból:

  • Tóth Mónika
  • Boza-Jobbik Enikő
  • Deák Hajnalka

12. C osztályból:

  • Morvai Ágnes
  • Tóth Ferenc

12. D osztályból:

  • Dr. Ambrus Andrea
  • Veres Henriett

Szívből gratulálunk!