Berze NépLap 2020.12.09.

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium

Berze NépLap

 

  1. 12. 07.

 

3200 Gyöngyös, Kossuth u. 33.

06 37 505 265

titkarsag@berze.hu

www.berze.hu

 

 

Tartalomjegyzék

 

Hírek

 

Aktuális

 

A Berze ismét a 100 legjobb középiskola mezőnyében,
Heves megye legjobbjaként!

 

Berze Advent!

 

Kedves Berzések!

Ma az 5. órában 11.45-kor indul az Adventi “ráhangolódásunk” első filmje a Berze YouTube csatornáján. Akinek ebben az időpontban osztályfőnöki órája van, kérem, nézze meg diákjaival, akinek későbbi időpontban van, lejátszhatja akkor is. Ezután mindennap 11.15-kor indulnak a filmek, egészen december 18-ig. (A feltöltött filmek az adott időpont után, bármikor megtekinthetők, visszanézhetők lesznek!)

 

 

COVID elleni intelmek / járványügyi protokoll:

COVID tájékoztatók

 

 

Kikérő:

Csak egyesületi kikérő és szülői beleegyező nyilatkozat alapján engedjük el diákjainkat! Kérjük, az említett dokumentumokat az esemény előtt 2 nappal küldjék be iskolánkba!

 

 

Jelenlegi hét

 

  • Az alábbi versenyeket rendezzük meg:

 

Ssz. Verseny neve Dátum Terem Időtartam Időtartam Időtartam Időtartam
  Arany Dániel 2020.12.10   17 12:00-13:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00
  209.        
csütörtök 210.        
  Bajza történelemverseny 2. forduló 2020.12.10 211. 3×3 14:00-15:30      
csütörtök        

 

  • 12. 12-én, szombaton bár áthelyezett munkanap lesz, iskolánkban nem lesz tanítás!

 

 

 

Elmúlt hét

  • Az alábbi versenyeket rendeztük meg:

 

Ssz. Verseny neve Dátum Terem Időtartam Időtartam Időtartam
  Magyar OKTV 2020.11.30 1. 1 12:00-13:00 13:00-14:00 14:00-15:00
hétfő      
               
  Varga Tamás matek 2020.12.01   12 14:00-15:00 15:00-16:00  
  12. 6      
kedd 13. 6      
               
  Implom helyesírási verseny 2020.12.03 206. 1 09:00-10:00 10:00-11:00  

 

Természettudományos Önképző Kör

csatlakozási link: https://join.skype.com/ff9YiHM1qsUD

 

 

 

Young Caritas Berze

 

A Young Caritas Berze karácsony előtt tartós élelmiszert és édességet gyűjtött a Berzében. Az édességet december 4-én Dencs Boróka és Budai Dávid 8. A osztályos tanulóval adtuk át az Autista Központ igazgatójának, Kis Erzsébetnek. Az összegyűlt tartós élelmiszert szintén 8. A osztályosokkal visszük december 7-én az Alsóvárosi Ferences Plébánián működő Karitász csoportnak, akik eljuttatják a Gyöngyösön élő rászorulóknak. Köszönjük az adományokat a Berze közösségének!

 

Menza

 

 

MENÜ AJÁNLATUNK
41. HÉT
Iskola
Tízóra Ebéd Uzsonna
A-menü B-menü
HÉTFŐ
Sajtkrém, rozsos zsemle, retek Zöldborsó krémleves Cukros briós
Eszterházy pulykatokány, főtt tészta
KEDD
Párizsi, margarin, zsemle, paprika Zöldséges fehérbableves Kefír, kifli
Rántott csirkemell, burgonyapüré, savanyúság
SZERDA
Kakaós kalács, margarin Hamis gulyásleves Sajtos-leveles rúd
Sertéspörkölt, tökfőzelék
CSÜTÖRTÖK
Olasz, margarin, fehér kenyér, paprika Cseresznyeleves Kockasajt, zsemle
Borsos sertéstokány, párolt rizs, savanyúság
PÉNTEK
Paprikás felvágott, margarin, korpás zsemle, uborka Lencsegulyás Ivójoghurt, stangli
Húsos makaróni, gyümölcs
JÓ ÉTVÁGYAT KÍVÁN A MÁTRA PARTY KFT.
Az étlap változtatás jogát fenntartjuk!
 

 

Versenyeredmények

További versenyeredméynek a www.berze.hu honlapon találhatók.

 

 

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2020-2021. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
             
             
5. A Andor Annabella 8. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Hagymási Dorka 8. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Pántya Nóra 8. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Szabó Linda 8. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Holló Gergő 9. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Lovász Ágnes 9. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Turnai Vivien 9. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Vaka Csenge 9. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Bódis Adél Dorka 10. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Kaló Boglárka 10. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Szita Jázmin 10. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Urbán Lilla 10. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Csizmadia Mátyás 11. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Endrész Félix 11. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Markovics Keve 11. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
5. A Varga Bence 11. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Simon Tamás
6. A Bíró Tímea 4. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Szegedi Flóra 4. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Rajna Virág 4. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Mladonicky Brigitta 4. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Mészáros Olivér 5. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Berta Balázs 5. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Bognár Zsombor 5. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Tóth-Pataki Dorka 7. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Leskó Katica 7. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Komjáti Nóra 7. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
6. A Lévi-Demény Hanna 7. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
8. A Budai Dávid 7. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
8. A Szecskő Ákos 7. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
8. A Zámborszki Zsófia 7. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
8. A Varga Hanna 7. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
8. A Hettic Csenge 9. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
8. A Tóthpataki Réka 9. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
8. A Pányi Orsolya 9. Boylai Anyanyelvi csapatverseny megyei nyelvtan Szabó Klaudia
12. C Nagy Nikola 2. fordulóba jutott Történelem OKTV országos történelem Gruber Csilla
8. A Hettich Csenge 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Tengely Soma 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Tóth-Pataki Réka 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Dovrtel Zsófia 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Rákóczi Rita 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Szabó Réka Nóra 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Deme Romi 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Polonkai Tímea 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Tóth Evelin 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
5. A Dencs Kenéz 4. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Pásztor Katinka 4. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Pásztor Panka 4. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Sike Zsófia 4. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Bognár Botond 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Hagymási Dorka 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Hejel Hunor 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Kelemen Attila 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Andor Annabella 12. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Pántya Nóra 12. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Szabó Linda 12. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Turnai Vivien 12. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Holló Gergő 18. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Kovács István 18. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Markovics Keve 18. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Tóth Blanka 18. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Csizmadia Mátyás 19. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Debreceni Noel János 19. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Endrész Félix 19. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Varga Bence 19. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
6. A Csordás László 1. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fazekas Luca 1. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fodor Ádám 1. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Mészáros Olivér 1. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
7. A Borcván Ádám 2. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
7. A Hagymási Janka 2. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
7. A Szabad Botond 2. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
7. A Szűcs Balázs 2. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
7. A Horváth Levente 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
7. A Szabó Péter 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
7. A Tóth Bálint 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
7. A Záray Zalán 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
8. A Budai Dávid 3. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes, Kissné Császár Erzsébet
8. A Szecskő Ákos 3. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes, Kissné Császár Erzsébet
8. A Varga Hanna 3. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes, Kissné Császár Erzsébet
8. A Zámborszky Zsófia 3. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes, Kissné Császár Erzsébet
8. A Holczreiter Dávid 5. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kissné Császár Erzsébet
8. A Kecskés Vilmos 5. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kissné Császár Erzsébet
8. A Kelemen Kolos 5. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kissné Császár Erzsébet
8. A Kepler Ede 5. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kissné Császár Erzsébet
8. A Meggyes Lili 9. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes
8. A Nagy Rita 9. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes
8. A Rákóczi Rita 9. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes
8. A Szentpéteri Lili 9. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes
6. A Csordás László döntőbe jutott Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fazekas Luca döntőbe jutott Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fodor Áron döntőbe jutott Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Mészáros Olivér döntőbe jutott Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
11. A Palik Dezső 2. fordulóba jutott Ifjú tudósok verseny országos biológia Kolozsvári-Nagy Júlia
11. B Kovács Dorottya 1. Implom József helyesírási verseny iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
10. D Zsoltész Anna 2. Implom József helyesírási verseny iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
11. B Szabó Emese 3. Implom József helyesírási verseny iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
11. A Palik Dezső 3. Irinyi János kémiaverseny országos kémia Kolozsvári-Nagy Júlia
11. B Sikora Gréta Glória 20. Irinyi János kémiaverseny országos kémia Kolozsvári-Nagy Júlia
11. A Ludányi Veronika 6. Lotz szövegértési és helyesírási verseny országos nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
9. C Varga Norton 1. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom  
12 .C Kozári Csenge 2. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom  
10.D Kerek Abigél 3. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom  
11. C Egervári Dóra 4. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom  
10. C Azbei Jázmin 4. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom  
5. A Zalabai Zsolt 3. Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos fizika Varga Tamásné Pitlik Emese
7. A Varga Hanna 4. Abacus országos fizika Kissné Császár Erzsébet

 

Galéria

További képek a www.berze.hu honlapon találhatók.

 

 

 

Impresszum

Ez a hírlevél a Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium információközlő elektronikus újsága.

 

 

Szerkesztette, kiadta: Gyurkó Péter

Fotókat készítette és válogatta: Gyurkó Péter

Lektorálta: Csintalan Edina

 

 

3200 Gyöngyös, Kossuth u. 33.

06 37 505 265

titkarsag@berze.hu

www.berze.hu

 

 

 

 

# Fájl Leírás Fájl méret
1 pdf Berze NépLap 2020.12.07. 1 MB