OKTV

A 2020-2021. tanévi OKTV-vel kapcsolatos tudnivalók ide kattintva érhetők el!

Az oldal alján tölthető le


Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2019-2020. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
12. A Kupás Lőrinc Pál döntőbe jutott  OKTV fizika II.  kategória országos fizika Kiss Miklós, Dr.
10. A Palik Dezső döntőbe jutott  OKTV biológia I.  kategória országos biológia Nagy Tímea

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2019-2020. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
11. A Nyilas Adél Terézia 2. fordulóba jutott  OKTV biológia II.  kategória országos biológia Molnár Tamás
10. A Palik Dezső 2. fordulóba jutott  OKTV biológia I.  kategória országos biológia Nagy Tímea
12. A Kupás Lőrinc Pál 2. fordulóba jutott  OKTV fizika II.  kategória országos fizika Kiss Miklós, Dr.
11. C Nagy Nikola 2. fordulóba jutott  OKTV történelem országos történelem Várallyayné Hatala Emese, Gruber Csilla
10. A Palik Dezső István 2. fordulóba jutott  OKTV kémia I.  kategória országos kémia Kolozsvári-Nagy Júlia
11. A Veres Liliána 2. fordulóba jutott  OKTV kémia II.  kategória országos kémia Ludányi Lajos, Dr.

 


Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2018-2019. tanév versenyeredményei
Megnevezés Szint Helyezés Résztvevő Osztály tantárgy Felkészítő
OKTV országos döntőbe jutott Veres Tamás 12. A kémia Mesterházy Dóra, Murányi Zoltán
OKTV országos döntőbe jutott Veres Tamás 12. A biológia Molnárné Borbás Katalin
OKTV országos 2. fordulójába jutott Csörgő Kata 12. A biológia II. kategória Molnárné Borbás Katalin
OKTV országos 2. fordulójába jutott Csörgő Terka 12. A biológia II. kategória Molnárné Borbás Katalin
OKTV országos 2. fordulójába jutott Kupás Lőrinc Pál 11. A fizika II. kategória Kiss Miklós, Dr.
OKTV országos 2. fordulójába jutott Veres Tamás 12. A biológia I. kategória Molnárné Borbás Katalin
OKTV országos 2. fordulójába jutott Veres Tamás 12. A kémia I. kategória Murányi Zoltán, Dr., Mesterházy Dóra

 

A 2017-2018. Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyek eredményeit láthatják, amelyeket a Berzések értek el!

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2017-2018 tanév versenyeredményei
Megnevezés Helyezés tantárgy Résztvevő Osztály Felkészítő
OKTV II. kategória 21 fizika Kupás Vendel Péter 12. A Dr. Kiss Miklós
OKTV II. kategória 36 matematika Kupás Vendel Péter 12. A Kissné  Császár Erzsébet
OKTV I. kategória 5. biológia Veres Tamás 11. A Molnárné Borbás Katalin
OKTV II. kategória 23. fizika Veres Tamás 11. A Dr. Kiss Miklós, Vanyó József, Varga Tamásné Pitlik Emese
OKTV II. kategória 21. biológia Csörgő Terka 11. A Molnárné Borbás Katalin
OKTV I. kategória 5. biológia Veres Tamás 11. A Molnárné Borbás Katalin
OKTV I. kategória 1. kémia Veres Tamás 11. A Dr. Murányi Zoltán, Mesterházy Dóra