Országos

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2019-2020. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
10. A Zámorszky Balázs döntőbe jutott Nemes Tihamér OKSZT, II. programozói kategória országos informatika Szöllősi Gábor
10. A Csipe Maja döntőbe jutott Árokszállási Biológia verseny országos biológia Nagy Tímea
10. A Palik Dezső döntőbe jutott Árokszállási Biológia verseny országos biológia Nagy Tímea
11. A Veres Liliána döntőbe jutott Árokszállási Biológia verseny országos biológia Molnár Tamás
7. A Holczreiter Dávid 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Rákóczi Rita 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Tóth Evelin 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Zámborszky Zsófia 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Deme Romi 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Bognár Judit
7. A Kosik Csaba 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Bognár Judit
8. A Budai Zsombor 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Mátra Máté 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Szűcs Emília 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Zsóri Georgina Anna 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Csörgő Balázs 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Bárdos Éva
8.A Rosta Zsófi 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Szalai Regina 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Szűcs Emília 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Zsóri Georgina Anna 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Budai Zsombor 5. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Mátra Máté 5. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Sipos Szilárd 5. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8. A Varga Anna 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Csordás Márton 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Földházi Bálint 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Kátai Ádám 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
11. A Nyilas Adél Terézia 2. fordulóba jutott  OKTV biológia II.  kategória országos biológia Molnár Tamás
10. A Palik Dezső 2. fordulóba jutott  OKTV biológia I.  kategória országos biológia Nagy Tímea
12. A Kupás Lőrinc Pál 2. fordulóba jutott  OKTV fizika II.  kategória országos fizika Kiss Miklós, Dr.
11. C Nagy Nikola 2. fordulóba jutott  OKTV történelem országos történelem Várallyayné Hatala Emese, Gruber Csilla
10. A Palik Dezső István 2. fordulóba jutott  OKTV kémia I.  kategória országos kémia Kolozsvári-Nagy Júlia
11. A Veres Liliána 2. fordulóba jutott  OKTV kémia II.  kategória országos kémia Ludányi Lajos, Dr.
11. D Habók Nóra 4. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. B Bencsik Viktória 4. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. D Matisz Lili 75. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. A Varga Nikoletta 75. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11.C Kozári Csenge 3. Országos Vers-Próza-Fotó pályázat 2019 országos magyar Bárdosné Kovács Erzsébet
8. A Csordás Márton 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Földházi Bálint 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Kátai Ádám 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Varga Anna 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
6. A Szabad Botond 3. Szabadfogású országos diákolimpia döntő országos testnevelés
11. A Liszkai Levente Péter Újraélesztési Világnap országos egészségügy
11. A Csanádi Bertold Újraélesztési Világnap országos egészségügy
12. C Krizsán Viktória 1. Duatlon “A” kategória lány csapatverseny VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. D Szabó Eszter 1. Duatlon “A” kategória lány csapatverseny VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. A Szlovencsák Panka 1. Duatlon “A” kategória lány csapatverseny VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. D Szabó Eszter 5. Duatlon “A” kategória lány egyéni VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. A Szlovencsák Panka 8. Duatlon “A” kategória lány egyéni VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
6. A Szabad Botond 3. Diákolimpia, Diák 2. kötöttfogású birkózás 45 kg országos testnevelés
12. B Csiszár Vivien 2. Eötvös 5 országos testnevelés

 

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2019-2020. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
12. D Jaros Olivér 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
12. C Forgács Imre 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
12. C Forgács Dávid 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
12. D Bartha Benedek 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
11. A Tímár Gyula 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
9. D Gulyás Máté 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
9. D Mátyás Balázs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
9. D Portik Dobos Szabolcs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
10. B Csikós Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
12. C Pernyész Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
10. D Borosi Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
10. B Karnok Donát 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
10. B Falusi Dániel 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
11. D Gyuris Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter