Tanulmányi

A Gimnázium tanulóinak előző évekbeli eredményei a versenyeredmények menüpontban letölthetők.

Az idei tanévben elért eredményeket folyamatosan fogjuk közzé tenni.

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2019-2020. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
             
10. A Zámorszky Balázs döntőbe jutott Nemes Tihamér OKSZT, II. programozói kategória országos informatika Szöllősi Gábor
9. A Deme Dorka 1. On-lion angol A2 kategória területi-megyei angol Katona Fatime
10. A Csipe Maja döntőbe jutott Árokszállási Biológia verseny országos biológia Nagy Tímea
10. A Palik Dezső döntőbe jutott Árokszállási Biológia verseny országos biológia Nagy Tímea
11. A Veres Liliána döntőbe jutott Árokszállási Biológia verseny országos biológia Molnár Tamás
7. A Holczreiter Dávid 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Rákóczi Rita 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Tóth Evelin 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Zámborszky Zsófia 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Deme Romi 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Bognár Judit
7. A Kosik Csaba 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Bognár Judit
8. A Budai Zsombor 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Mátra Máté 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Szűcs Emília 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Zsóri Georgina Anna 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Csörgő Balázs 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Bárdos Éva
8.A Rosta Zsófi 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Szalai Regina 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Szűcs Emília 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Zsóri Georgina Anna 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Budai Zsombor 5. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Mátra Máté 5. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Sipos Szilárd 5. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Szűcs Emília 2. fordulóba jutott Arany János nyelvhasználati verseny  városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Szalai Regina 2. fordulóba jutott Arany János nyelvhasználati verseny  városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Kovács Levente 2. fordulóba jutott Arany János nyelvhasználati verseny  városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Fenyő Ákos 2. Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola  angol nyelvhsználati versenye városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Kovács Levente 3. Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola  angol nyelvhsználati versenye városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Szabó Csenge  3. Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola  angol nyelvhsználati versenye városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Mátra Máté 5. Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola  angol nyelvhsználati versenye városi-iskolai angol Katona Fatime
8. A Varga Anna 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Csordás Márton 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Földházi Bálint 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Kátai Ádám 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
10. A Zámborszky Balázs 2. fordulóba jutott Nemes Tihamér OKSZT, II. programozói kategória városi-iskolai informatika Szöllősi Gábor
11. C Pintér Lilla 1. Szép magyar beszéd verseny városi-iskolai irodalom Bárdosné Kovács Erzsébet
11. C Pintér Vencel 2. Szép magyar beszéd verseny városi-iskolai irodalom Bárdosné Kovács Erzsébet
10. C Füleki Sára 3. Szép magyar beszéd verseny városi-iskolai irodalom Szabó Klaudia
11. A Nyilas Adél Terézia 2. fordulóba jutott  OKTV biológia II.  kategória országos biológia Molnár Tamás
10. A Palik Dezső 2. fordulóba jutott  OKTV biológia I.  kategória országos biológia Nagy Tímea
12. A Kupás Lőrinc Pál 2. fordulóba jutott  OKTV fizika II.  kategória országos fizika Kiss Miklós, Dr.
11. C Nagy Nikola 2. fordulóba jutott  OKTV történelem országos történelem Várallyayné Hatala Emese, Gruber Csilla
10. A Palik Dezső István 2. fordulóba jutott  OKTV kémia I.  kategória országos kémia Kolozsvári-Nagy Júlia
11. A Veres Liliána 2. fordulóba jutott  OKTV kémia II.  kategória országos kémia Ludányi Lajos, Dr.
11. D Habók Nóra 4. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. B Bencsik Viktória 4. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. D Matisz Lili     75. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. A Varga Nikoletta     75. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. D Habók Nóra 1. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. B Bencsik Viktória 1. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. D Matisz Lili     6. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. A Varga Nikoletta     6. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11.C Kozári Csenge 3. Országos Vers-Próza-Fotó pályázat 2019 országos magyar Bárdosné Kovács Erzsébet
11. C Kozári Csenge 1. Megcélozni a legszebb álmot – megyei szavalóverseny területi-megyei magyar Bárdosné Kovács Erzsébet
8. A Csordás Márton 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Földházi Bálint 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Kátai Ádám 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Varga Anna 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
9. D Kerek Abigél 61. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Banka Fanni 61. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Tóth Hanna 61. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Zsoltész Anna Lilla 61. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Kovácsik Kitti 97. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Csernák Fruzsina 97. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Butyka Fanni 97. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Őrsi Alexandra 97. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Mészely Petra 114. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Józsa Laura 114. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Szabad Bíborka 114. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
9. D Tűzkő Loretta 114. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10. A Molnár Blantisz 2. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10. A Dudás Anna 2. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10. A Gonda Zsanett 2. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10. A Ludányi Veronika 2. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10. A Nádudvari Fanni 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10. A Palik Dezső 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10. A Varga Márton 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10. A Zenkl Zsanna 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Kormos Jázmin 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Palkovics Petra 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Török Nikolett 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Bacsó Brigitta 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Harmat Noémi 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Füleki Sára 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Bodócs Kata Napsugár 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Bárdos Viktória 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Sirkó Fédra 90. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Dudás Eszter 90. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Egervári Dóra 90. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Csak Háman 90. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Laczik Napsugár 92. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Leskó Panna 92. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Sági Dorina 92. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10.  Rechtorisz Luca 92. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
11. D Bodócs Hanna 24. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
11. D Deák Dorka 24. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
11. D Pintér Lilla 24. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
11. D Potvorszky Flóra 24. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály   magyar  
10. A Ludányi Veronika 1.  Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
11. A Petrik Dana 2. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Makóiné Szalai Ildikó
10. A Palik Dezső 3. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
11. A Szentpéteri Áron 4. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Makóiné Szalai Ildikó
9. A Kecskés Barnabás 4. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Csintalan Edina
11. D Lehotai Anabell 4. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Simon Tamás
9. B Hegedűs Eszter 5. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
11. A Varga Nikolett 5. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Makóiné Szalai Ildikó
9. D Őrsi Alexandra 6. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Szabó Klaudia
11. A Liszkai Levente Péter   Újraélesztési Világnap országos egészségügy  
11. A Csanádi Bertold   Újraélesztési Világnap országos egészségügy  
5. A Fodor Áron 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Mészáros Olivér 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Székely Noel 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Záray Zétény 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Árvai Merse Mátyás 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Borbély Kerény 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Mladoniczky Brigitta 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Zalabai Zsolt 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Bokros Hanna 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Fazekas Luca 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Leskó Katica 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Tóth-Pataky Dorka 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Bujdosó Dorottya Lilla 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Rajna Virág 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Sári Nóra 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Zsámba Csanád 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Borcván Ádám 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Hagymási Janka 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Szabad Botond 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Szűcs Balázs 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Nagyfalusi Ákos 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Pittner Péter 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Radnai Zsombor 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Szekerka András 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Ambrus Csenge 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Jánosi Hanna 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Nyári Rebeka 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Gonda Zsófia 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Horváth Levente 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Szabó Péter 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Tóth Bálint 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Záray Zalán 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
7. A Budai Dávid 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Szecskő Ákos 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Varga Hanna 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Zámborszky Zsófia 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Antal Lilla 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Dencs Boróka 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Dovrtel Zsófia 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Varnyu Anna 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Brassó Krisztina 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Pányi Orsolya 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Tőzsér Zsófi Zsann 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Varga Boglárka 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
8. A Csernyik Lázár 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Csernyik Olivér 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Csordás Márton 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Csörgő Balázs 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Dovrtel Ádám 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Fenyő Ákos 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Földházi Bálint 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Mátra Máté 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Kovács Levente 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Kovács Zoltán 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Radnai Kristóf 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Vári Benedek 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Szalai Regina 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Szűcs Emília 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Tamási Panna 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Varga Dóra 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
10. A Rákóczi Réka 2.  Krimit tud!? területi-megyei    
10. A Molnár Blantisz 2.  Krimit tud!? területi-megyei    
10. A Nádudvari Fanni 2.  Krimit tud!? területi-megyei    
10. A Szabó Anna Zsófia 2.  Krimit tud!? területi-megyei