Területi-megyei

A Gimnázium tanulóinak előző évekbeli eredményei a versenyeredmények menüpontban letölthetők.

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2019-2020. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
9. D Nyerges Pál 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. D Molnár Zoltán 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Hegedűs Kevin 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Szokolai Patrik 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Szegedi Zalán 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Nagy-György Bálint 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. B Márkus Marcell 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Babarcsik Bálint 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Czinkóczi Bence 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Fodor Balázs 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. D Habók Nóra 1. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. B Bencsik Viktória 1. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. D Matisz Lili 6. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. A Varga Nikoletta 6. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
12. B Márkus Marcell 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
11. D Molnár Zoltán 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
11. A Fodor Balázs 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
12. A Szokolai Patrik 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
12. A Hegedűs Kevin 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
10. C Nagy György Bálint 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. D Nyerges Pál 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
10. D Babarcsik Bálint 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. C Czinkóczi Bence 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. C Vaszkun Levente 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. D Vaszkun Márk 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Olivér 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Lázár 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Földházi Bálint 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Dovtrel Ádám 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Mátra Máté 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
6. A Horváth Levente 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
6. A Szűcs Balázs 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. C Vaszkun Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
9. D Vaszkun Márk 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Olivér 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Lázár 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Földházi Bálint 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Dovtrel Ádám 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Mátra Máté 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
6. A Horváth Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
6. A Szűcs Balázs 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
12. D Jaros Olivér 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Imre 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Dávid 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Bartha Benedek 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. A Tímár Gyula 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Gulyás Máté 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Mátyás Balázs 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Szucsik Benedek 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Portik Dobos Szabolcs 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Csikós Levente 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Pernyész Bálint 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. D Borosi Levente 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Karnok Donát 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Falusi Dániel 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. D Gyuris Bálint 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Jaros Olivér 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Imre 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Dávid 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Bartha Benedek 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. A Tímár Gyula 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Gulyás Máté 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Mátyás Balázs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Szucsik Benedek 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Portik Dobos Szabolcs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Csikós Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Pernyész Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. D Borosi Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Karnok Donát 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Falusi Dániel 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. D Gyuris Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. B Márkus Marcell 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
11. D Molnár Zoltán 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
11. A Fodor Balázs 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
12. A Szokolai Patrik 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
12. A Hegedűs Kevin 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
10. C Nagy György Bálint 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
9. D Nyerges Pál 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
10. D Babarcsik Bálint 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
9. C Czinkóczi Bence 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
5. A Fodor Áron 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Mészáros Olivér 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Székely Noel 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Záray Zétény 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Árvai Merse Mátyás 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Borbély Kerény 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Mladoniczky Brigitta 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Zalabai Zsolt 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Bokros Hanna 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Fazekas Luca 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Leskó Katica 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Tóth-Pataky Dorka 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Bujdosó Dorottya Lilla 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Rajna Virág 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Sári Nóra 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Zsámba Csanád 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Borcván Ádám 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Hagymási Janka 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Szabad Botond 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Szűcs Balázs 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Nagyfalusi Ákos 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Pittner Péter 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Radnai Zsombor 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Szekerka András 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Ambrus Csenge 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Jánosi Hanna 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Nyári Rebeka 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Gonda Zsófia 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Horváth Levente 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Szabó Péter 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Tóth Bálint 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Záray Zalán 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
7. A Budai Dávid 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Szecskő Ákos 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Varga Hanna 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Zámborszky Zsófia 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Antal Lilla 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Dencs Boróka 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Dovrtel Zsófia 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Varnyu Anna 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Brassó Krisztina 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Pányi Orsolya 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Tőzsér Zsófi Zsann 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Varga Boglárka 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
8. A Csernyik Lázár 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Csernyik Olivér 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Csordás Márton 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Csörgő Balázs 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Dovrtel Ádám 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Fenyő Ákos 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Földházi Bálint 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Mátra Máté 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Kovács Levente 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Kovács Zoltán 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Radnai Kristóf 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Vári Benedek 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Szalai Regina 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Szűcs Emília 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Tamási Panna 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Varga Dóra 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
12. D Orbán Fanni 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Szabó Eszter 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Gubola Gréta 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Szekrényes Blanka 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Kiss Eszter 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Vass Rebeka 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Domoszlai Dorina 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Erdélyi Gabriella 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. D Püspöki Noémi 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Tóth Hanna 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Tóth Nikol 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Mészáros Tamás 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Kaszás Bence 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Dobos András 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Gyenes Ágoston 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Varga Lajos 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Forgács Dávid 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Tímár Gyula 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Galó Attila 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Gyurkó Balázs 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Szokolai Patrik 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. A Farkas Bálint 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. A Bartos Bence 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. A Varga Márton 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Csikós Levente 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Nagy Balázs 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Prezenszki Olivér 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Fári László 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Mátra Gergely 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Karnok Donát 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Dér Bence 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Falusi Dániel 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Pampuk Zsombor 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. A Rákóczi Réka 2. Krimit tud!? területi-megyei
10. A Molnár Blantisz 2. Krimit tud!? területi-megyei
10. A Nádudvari Fanni 2. Krimit tud!? területi-megyei
10. A Szabó Anna Zsófia 2. Krimit tud!? területi-megyei
12. B Márkus Marcell 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Fodor Balázs 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. D Molnár Zoltán 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Nyerges Pál 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Nagy-György Bálint 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Szegedi Zalán 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Szokolai Patrik 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Hegedűs Kevin 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. D Babarcsik Bálint 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Czinkóczi Bence 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor