Területi-megyei

A Gimnázium tanulóinak előző évekbeli eredményei a versenyeredmények menüpontban letölthetők.

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2020-2021. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
vb Bogdán Noémi  Gyöngyösi Fiatalok a Közösségért városi
vb Kupás Vendel Péter  Gyöngyösi Fiatalok a Tudásért városi
10. C Orosz Lora megyeibe jutott Irinyi János kémiaverseny iskolai kémia Dr. Ludányi Lajos
8. A Szentpéteri Lili megyeibe jutott Lotz János helyesírási verseny iskolai nyelvtan Csintalan Edina
8. A PolonkaiTímea megyeibe jutott Lotz János helyesírási verseny iskolai nyelvtan Csintalan Edina
8. A Tóth Evelin megyeibe jutott Lotz János helyesírási verseny iskolai nyelvtan Csintalan Edina
8. A Deme Romi megyeibe jutott Lotz János helyesírási verseny iskolai nyelvtan Csintalan Edina
8. A Gaál Dóra megyeibe jutott Lotz János helyesírási verseny iskolai nyelvtan Csintalan Edina
8. A Varnyu Anna megyeibe jutott Lotz János helyesírási verseny iskolai nyelvtan Csintalan Edina
8. A Hagymási Janka megyeibe jutott Lotz János helyesírási verseny iskolai nyelvtan Csintalan Edina
8. A Meggyes Lili megyeibe jutott Lotz János helyesírási verseny iskolai nyelvtan Csintalan Edina
12. D Patkó Virág 1. Kazinczy Szép magyar beszéd verseny iskolai irodalom Simon Tamás
11. D Püspöki Noémi 2. Kazinczy Szép magyar beszéd verseny iskolai irodalom Barna Viktor Péter
9. C Paziczki Petra 3. Kazinczy Szép magyar beszéd verseny iskolai irodalom Barna Viktor Péter
8. A Polonkai Tímea 7. Mit ránk hagytak a századok…” történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő iskolai / megyei történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Deme Romi 7. Mit ránk hagytak a századok…” történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő iskolai / megyei történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Tóth Evelin 7. Mit ránk hagytak a századok…” történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő iskolai / megyei történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Dovrtel Zsófia 8. Mit ránk hagytak a századok…” történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő iskolai / megyei történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Rákóczi Rita 8. Mit ránk hagytak a századok…” történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő iskolai / megyei történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Szabó Réka Nóra 8. Mit ránk hagytak a századok…” történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő iskolai / megyei történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Hettik Csenge 9. Mit ránk hagytak a századok…” történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő iskolai / megyei történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Tengely Soma 9. Mit ránk hagytak a századok…” történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő iskolai / megyei történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Tóth-Pataki Réka 9. Mit ránk hagytak a századok…” történelmi-művelődéstörténeti vetélkedő iskolai / megyei történelem Bánszkiné Morvai Éva
5. A Hagymási Dorka 1. Gyöngyöstartjáni Általános Iskola Márton-napi meseíró verseny iskolai irodalom Simon Tamás
6. A Csordás László 16. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fazekas Luca 16. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fodor Áron 16. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Mászáros Olivér 16. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
8. A Hettich Csenge 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Tengely Soma 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Tóth-Pataki Réka 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Dovrtel Zsófia 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Rákóczi Rita 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Szabó Réka Nóra 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Deme Romi 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Polonkai Tímea 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
8. A Tóth Evelin 2. fordulóba jutott “Mit ránk hagytak a századok…” “A kétfejű sas árnyékában”, “bajzás” történelemverseny iskolai történelem Bánszkiné Morvai Éva
5. A Dencs Kenéz 4. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Pásztor Katinka 4. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Pásztor Panka 4. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Sike Zsófia 4. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Bognár Botond 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Hagymási Dorka 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Hejel Hunor 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Kelemen Attila 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Andor Annabella 12. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Pántya Nóra 12. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Szabó Linda 12. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Turnai Vivien 12. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Holló Gergő 18. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Kovács István 18. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Markovics Keve 18. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Tóth Blanka 18. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
5. A Csizmadia Mátyás 19. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Debreceni Noel János 19. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Endrész Félix 19. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
5. A Varga Bence 19. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
6. A Csordás László 1. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fazekas Luca 1. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fodor Ádám 1. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Mészáros Olivér 1. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
7. A Borcván Ádám 2. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
7. A Hagymási Janka 2. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
7. A Szabad Botond 2. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
7. A Szűcs Balázs 2. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Varga Tamásnéá Pitlik Emese
7. A Horváth Levente 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
7. A Szabó Péter 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
7. A Tóth Bálint 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
7. A Záray Zalán 7. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Mesterházy Dóra
8. A Budai Dávid 3. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes, Kissné Császár Erzsébet
8. A Szecskő Ákos 3. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes, Kissné Császár Erzsébet
8. A Varga Hanna 3. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes, Kissné Császár Erzsébet
8. A Zámborszky Zsófia 3. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes, Kissné Császár Erzsébet
8. A Holczreiter Dávid 5. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kissné Császár Erzsébet
8. A Kecskés Vilmos 5. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kissné Császár Erzsébet
8. A Kelemen Kolos 5. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kissné Császár Erzsébet
8. A Kepler Ede 5. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kissné Császár Erzsébet
8. A Meggyes Lili 9. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes
8. A Nagy Rita 9. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes
8. A Rákóczi Rita 9. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes
8. A Szentpéteri Lili 9. Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Csordás Ágnes
6. A Csordás László döntőbe jutott Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fazekas Luca döntőbe jutott Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Fodor Áron döntőbe jutott Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
6. A Mészáros Olivér döntőbe jutott Bolyai matematika csapatverseny iskolai matematika Kovács Melinda
11. B Kovács Dorottya 1. Implom József helyesírási verseny iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
10. D Zsoltész Anna 2. Implom József helyesírási verseny iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
11. B Szabó Emese 3. Implom József helyesírási verseny iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
9. C Varga Norton 1. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom
12 .C Kozári Csenge 2. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom
10.D Kerek Abigél 3. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom
11. C Egervári Dóra 4. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom
10. C Azbei Jázmin 4. Iskolai szavalóverseny iskolai irodalom