Városi-iskolai

A Gimnázium tanulóinak előző évekbeli eredményei a versenyeredmények menüpontban letölthetők.

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2019-2020. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
5. A Bokros Hanna 2. Úszás Diákolimpia városi döntő, 100 m mell, III. korcsoport, lány városi-iskolai testnevelés
5. A Berta Balázs 3. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 50 m gyors, fiú, II. korcsoport városi-iskolai testnevelés
5. A Berta Balázs 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 50 m mell, fiú, II. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
8. A Nyilas Száva Ilona 3. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
8. A Nyilas Száva Ilona 3. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Varnyu Anna Jadviga 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
8. A Nyilas Száva Ilona 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Pányi Orsolya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
tanár Nagy Gábor 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Köves Péter 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Lisztik János 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Gyurkó Péter 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Komjáti László 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Fehér Attila 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Krisztián Dániel 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Horváth László 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Kiss Gyula 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Nagy Gábor Dr. Csomós Tamás-emléktorna, gólkirály városi-iskolai testnevelés
10. A Zámborszky Balázs 2. fordulóba jutott Nemes Tihamér OKSZT, II. programozói kategória városi-iskolai informatika Szöllősi Gábor
11. C Pintér Lilla 1. Szép magyar beszéd verseny városi-iskolai irodalom Bárdosné Kovács Erzsébet
11. C Pintér Vencel 2. Szép magyar beszéd verseny városi-iskolai irodalom Bárdosné Kovács Erzsébet
10. C Füleki Sára 3. Szép magyar beszéd verseny városi-iskolai irodalom Szabó Klaudia
9. C Vaszkun Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
9. D Vaszkun Márk 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Csernyik Olivér 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Csernyik Lázár 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Földházi Bálint 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Dovtrel Ádám 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Mátra Máté 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
6. A Horváth Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
6. A Szűcs Balázs 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
10. A Ludányi Veronika 1. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
11. A Petrik Dana 2. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Makóiné Szalai Ildikó
10. A Palik Dezső 3. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
11. A Szentpéteri Áron 4. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Makóiné Szalai Ildikó
9. A Kecskés Barnabás 4. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Csintalan Edina
11. D Lehotai Anabell 4. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Simon Tamás
9. B Hegedűs Eszter 5. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
11. A Varga Nikolett 5. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Makóiné Szalai Ildikó
9. D Őrsi Alexandra 6. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Szabó Klaudia
Pető Zétény Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Felsőbányai Csongor Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Tamás Marcell Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Borcván Ádám Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Radnai Kristóf Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Fenyő Ákos Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Babus Vince Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Dredor Máté Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Csörgő Balázs Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Kovács Zoltán Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Pozsonyi Arnold Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Varga Dóra Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Radnai Zsombor Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
8. A 1. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
6. A 2. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
5. A 3. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
7. A 4. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
12. A 1. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
11. A 2. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
12. D 3. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
12. C 4. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
8. A Földházi Bálint VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály legjobb kapus városi-iskolai testnevelés
8. A Dovtrel Ádám VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály gólkirály városi-iskolai testnevelés
6. A Szűcs Balázs VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály legjobb mezőnyjátékos városi-iskolai testnevelés
11. A Tímár Gyula VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály legjobb kapus városi-iskolai testnevelés
12. A Hegedűs Kevin VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály gólkirály városi-iskolai testnevelés
11. A Fodor Balázs VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály legjobb mezőnyjátékos városi-iskolai testnevelés
12. D Mészáros Tamás VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály közönségdíj városi-iskolai testnevelés
6. A VIII. Berze Labdarúgó torna 5-12 osztály legsportszerűbb csapat városi-iskolai testnevelés
8. A VIII. Berze Labdarúgó torna 5-12 osztály legjobbna szurkoló osztály városi-iskolai testnevelés
6. A Gaál Dóra 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
5. A Fazekas Luca Katalin 4. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. C Vaszkun Levente 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. B Harmos Imre 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. B Konta Kevin 4. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. D Babarcsik Bálint 5. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. C Szegedi Zalán 6. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. D Szabó Eszter 1. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. A Csolák Anna 2. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. A Szlovencsák Panka 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. D Püspöki Noémi 4. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. C Krizsán Viktória 5. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. D Pápa Réka 6. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. B Csiszár Vivien 1. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. D Vaszkun Márk 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. C Vaszkun Levente 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
8. A Földházi Bálint 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
7. A Varnyu Anna 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
6. A Gaál Dóra 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. C Sőregi Eszter Csenge 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. C Forgács Imre 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. C Forgács Dávid 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
10. D Babarcsik Bálint 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. A Szlovencsák Panka 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. D Szabó Eszter 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. A Pápai Eszter 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
10. C Szegedi Zalán 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. A Kecskés Barnabás 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. C Mercer Benjamin 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. A Csolák Anna 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
10. D Pápa Réka 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. D Juhász Laura 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
Mátra Múzeum születésnapja városi-iskolai Zeke Katalin