Osztályok

A

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
tanulói a
2020-2021 tanévben

5.A

Altarcha Daniel Bognár Botond Gyimesi Lara Kelemen Attila Ábel Pásztor Katinka Szita Jázmin
Altarcha Elia Csáki Ádám Hagymási Dorka Kovács Eszter Pásztor Panka Tóth Blanka
Andor Annabella Csizmadia Mátyás Hajdú Boglárka Kovács István Ruzsin Máté Turnai Vivien
Barna Levente Viktor Debreceni Noel János Hejel Hunor Lovász Ágnes Sike Zsófia Urbán Lilla
Bezzegh Péter Bence Dencs Kenéz Ákos Holló Gergő Markovics Keve Simon Péter Ádám Vaka Csenge
Bódis Adél Bora Endrész Félix Kaló Boglárka Pántya Nóra Szabó Linda Varga Bence

Osztályfőnök: Horváthné Csanálosi Piroska


6.A

Altarcha Christina Borbély Kerény Fodor Áron Lévi-Demény Hanna Székely András Noel
Árvai Merse Mátyás Budai Ágnes Győrffy Áron Pál Mészáros Olivér Szűcs Zita
Berta Balázs Bujdosó Dorottya Lilla Ivády Jázmin Anna Mladoniczky Brigitta Tóth Boglárka Gréta
Biró Tímea Csordás László Komjáti Nóra Rajna Virág Tóth-Pataki Dorka
Bognár Zsombor Ékes Vince Ádám Lengyel Kamilla Sári Nóra Varga Balázs
Bokros Hanna Fazekas Luca Katalin Leskó Katica Szegedi Flóra Záray Zétény
Zsámba Csanád

 

Osztályfőnök: Pásztor Katalin


7.A

Ambruzs Csenge Gaál Dóra Kardos-Kiss Zille Nyári Rebeka Szabó Péter Valaska Valentina Zoé
Borbély Júlia Bori Gonda Zsófia Kiss Hanna Rebeka Petrányi Eszter Szekerka András Varga Eszter Dorka
Borcván Ádám Hagymási Janka Kiss Viola Réka Pittner Péter Szénási Szófia Vernyik Dániel
Csizmadia Elek Holló Orsolya Kovács Nóra Szabad Botond Sztankó Anna Záray Zalán
Dencs Veronika Emma Horváth Levente Molnár Luca Szabad Pálma Szűcs Balázs
Dér Anna Jánosi Hanna Katalin Nagyfalusi Ákos Vilmos Szabó Lili Tóth Bálint

Osztályfőnök: Várallyainé Hatala Emese Rita


8.A

Antal Lilla Dencs Boróka Emese Kelemen Kolos Péter Meggyes Lili Szabó Réka Nóra Tőzsér Zsófi Zsanna
Benchea Dávid Dovrtel Zsófia Kepler Ede Nagy Rita Szecskő Ákos Varga Boglárka Angéla
Bobák Bálint Ádám Hettik Csenge Kosik Csaba Pányi Orsolya Szentpéteri Lili Varga Hanna
Brassó Krisztina Valéria Holczreiter Dávid Kosztya Gábor Polonkai Tímea Tengely Soma Varnyú Anna Jadviga
Budai Dávid István Horti Tekla Lilla Kovács Máté Rákóczi Rita Tóth Evelin Zámborszky Zsófia
Deme Romi Kecskés Vilmos Krisztián András Sándor Máté Tóth-Pataki Réka

Osztályfőnök: Sidló Erika


9.A

Bányai Nóra Csörgő Balázs Tibor Kovács Zoltán Reinelt Lázár Szántó Dorottya Varga Dóra
Budai Bálint Dobre Hanna Zsófia Lelkes Barnabás Rosta Zsófi Fanni Szántó Gréta Vári Benedek
Budai Zsombor Dovrtel Ádám Mátra Máté Sipos Szilárd István Szántó Szonja Zsóri Georgina Anna
Csernyik Lázár Fenyő Ákos Nyilas Száva Ilona Szabad Marcell Szűcs Emília
Csernyik Olivér Földházi Bálint Őzse Luca Zsófia Szabó Csenge Tamási Panna
Csordás Márton Kovács Levente Radnai Kristóf Miklós Szalai Regina Varga Anna

Osztályfőnök: Kovács Melinda

 


9.B

Bárány Máté Fehér Kamilla Erika Kádár Gergő Benjámin Macskásy Júlia Petró Csenge Boglárka Szlovencsák Ádám
Bodócs Bálint Fehér Martin Katona Zsófia Nagy Péter Romeo Francesco Szőllős Dániel
Buda Máté Fügedi Réka Kovács Emese Nyirfa Alex Robin Schultz Anna Márta Tiszóczki Réka
Cziczka Réka Flóra Godó Frigyes András Kovács István Ogawa Anna Soltész Dávid Zsolt Veréb Eszter
Derecskei Anna Éva Himer Júlia Ágnes Kovács Zsuzsanna Abigél Palhuber Csongor Szegedi Emma Inez
Farkas Emese Joó Petra Kvasz Bence Patkó Réka Sára Szentannai Martin

Osztályfőnök: Barna Viktor Péter


9.C

Bányai Molli Farkas Lili Nóra Juhász Csaba Mátyás Kulcsár Kamilla Viktória Pintér Gabriella Szénási Kamilla Evelin
Bardóczi Kevin János Fehér Nikolett Kácsor Petra Lokodi Zsombor Ráday Domonkos Tóth Szimonetta
Bedő Nikoletta Gál Máté Kákóczki Márk Molnár Eszter Radnai András Levente Varga Norton
Bogdán Péter Gáll Kamilla Keana Kecskés Nóra Lili Orosz Levente Sikora Balázs Kristóf Varga Viktória
Bordás Bence Gulyás Marcell Kiss Letícia Palik Kamilla Sőregi Balázs
Botka Zsombor László Jeddi Zsófia Kovács Patrícia Paziczki Petra Szabó Fanni

Osztályfőnök: Horváthné zörög anikó


 

9.D

Ambrus Alexandra Dudás Dóra Juhász Roland Muhadri Altin Pintér Janka Szikra Benjámin
Barna Dominik Dukai-Nagy Boróka Hanna Karnis Lilla Alexandra Nagy Gergő Rákóczi Ferenc Szklenár Zsombor
Bíró Máté Farkas Viktória Kéri Szimonetta Ocela Lia Simon Botond Tenner Bence
Bodócs Nóra Fekete Zsófia Flóra Kovács Hanna Ozsvári Bendegúz András Szabó Kristóf Tóth Bernadett
Czakó Bence Gohér Alexandra Jázmin Lengyel Liána Pálmai Lilla Szalóki Vivien Veronika
Czivinger Ádám Jeszenszki Sarolta Mikula Janka Pete Liliána Szaszkó Szabolcs

Osztályfőnök: Szabó Klaudia


10.A

Árvai Hanna Dóra Csuka Máté Gyenes Ábel Mádi Roberta Gréta Pápai Eszter Panna Tengely Luca
Baják Bálint János Deme Dorka Zsanett Ivády Zétény Magas Máté Pásztor Ferenc Túri Emma
Borbély Zsófia Bori Didriksen Andrea Kánya Kíra Nagy Barnabás Máté Sári Gergő Válóczi Júlia
Botka Manó Mátyás Farkas Bálint Kecskés Barnabás Nagy Zsigmond Gábor Szabó Júlia Sarolta Veres Gréta
Csesznok Dorottya Farkas Bence Attila Kodák Olivér Orsó Vivien Kinga Szőke Balázs
Csolák Anna Grócz Bálint Lehotai Péter Panyik Zsuzsanna Sztankó Márton

Osztályfőnök: Lisztik János


10.B

Balogh Bálint Dohóczki Réka Hegedűs Eszter Emese Kormos Dorina Nagy Balázs Szeibert Szintia
Barócsi Emese Faragó Teodor Jávorszki Fanni Kuczi Ivett Nagy Szonja Tari Pál
Besze Nándor Fejes Soma Barnabás Király Bernadett Lengyel Dorottya Pilinyi Petra Tóth Ákos
Bibók Dóra Forgó Ivett Kispál Petra Mészáros Erik Rajnóki András Varga Koppány
Czibolya Bence Gyurkó Balázs Kiss Nimród Miczki Hanna Barbara Somody Sára Zsófia Veréb Luca Boróka
Csépány Dominik Harmos Imre Konta Kevin Mihics Kristóf Sütő Balázs Viktor Olivér

Osztályfőnök: Gruber Csilla


10.C

Azbei Jázmin Eichübel Veronika Kasza Dániel Molnár Szabolcs Pál Sőregi Eszter Csenge Tóth Nikol Szilvia
Baranyi Balázs Fülöp Bence Kolláti Márton Munkácsi Eszter Szabad Gréta Mónika Török Eszter
Barócsi Eszter Hajdu Vilmos Kovács Dorottya Orosz Lora Szabó Levente Varga Albert Bence
Bence Vivien Zoé Hartyányi Vincent Márkus Ákos Pataki Nikol Szalai Sára Varga Jázmin Míra
Biros Hanna Hegedüs Liliána Márton Orsolya Pável Hajnalka Lilla Szőke Lilla Vaszkun Levente
Czinkóczi Bence Illés Dániel Jakab Misuta Dorina Polgár Petra Tóth Barnabás Vincze Dorina

Osztályfőnök: Dr. Ludányi Lajos


10.D

Banka Fanni Halász Rajmund Jedlicska Jázmin Kovács Konrád Nyerges Pál Szabad Bíborka
Butyka Fanni Halász Réka Józsa Laura Kovács Roland Lázár Őrsi Alexandra Janka Szucsik Benedek
Csernák Fruzsina Halmos Balázs Ferenc Juhász Laura Kovácsik Kitti Pernyész Dorottya Tóth Hanna Krisztina
Erki Dávid Havasi Adrián Kerek Abigél Mátyás Balázs Portik-Dobos Szabolcs Tűzkő Loretta
Gajder Gergő Huszár Lilla Király Krisztián Máté Mészely Petra Simon Veronika Vaszkun Márk
Gulyás Máté Boldizsár Jakab Ármin Kiss Eszter Anna Nagy Rozália Spisák Sára Zsoltész Anna Lilla

Osztályfőnök: Nagy Gábor


11.A

Bacsa Lili Csipe Maja Lisztik Barnabás Pál Csenge Lilla Varga Márton
Bakos Bálint Dudás Anna Réka Ludányi Veronika Palik Dezső István Zámborszky Balázs
Bartos Bence Gonda Zsanett Molnár Blantisz Puskás Péter Zenkl Zsanna
Benchea Márton Hejel Koppány Nádudvari Fanni Rákóczi Réka
Bereczki Kristóf Hejel Luca Nagy Csenge Sidló Alexandra
Birtalan Rebeka Zoé Holtner József Nagy Gréta Szabó Anna Zsófia

Osztályfőnök: Bánszkiné Morvai Éva


11.B

Andor Viktória Falusi Dániel Kosik Tamás Matalik Móric Zoltán Prezenszki Olivér Varga Noémi Berill
Bordás Endre Gál Eszter Kovács Dorottya Nagy Fruzsina Sebők Zsófia
Csesznok Melina Halász Viktória Lengyel Zsófia Anna Nyilas Bence Sikora Gréta Glória
Csikós Levente Kanzler Kamilla Lévai Anikó Dorina Oldal Rajmond Szabó Béla
Deák Dávid Karnok Donát Benedek Litkei Linda Pászti Eszter Szabó Emese
Dobrocsi Dóra Kerbel Emili Madléna Lili Zsófia Pozsa Dávid Péter Szentgyörgyi Kitti

Osztályfőnök: Csintalan Edina


11.C

Bacsó Brigitta Barbara Egervári Dóra Kazella Péter Márk Mátra Gergely Sági Dorina Petra Varga Renáta
Balogh István Barnabás Fári László Gábor Kis Balázs Mercer Elianna Joy Sándor Dániel Zöllei Lambert
Bárdos Viktória Füleki Sára Kormos Jázmin Ilona Nagy-György Bálint Sirkó Fédra
Bodócs Kata Napsugár Füzesi Csenge Virág Kovács Keve Koppány Pál Róbert Máté Szegedi Zalán
Csordás Levente Gubis Dávid Laczik Napsugár Palkovics Petra Szűcs Dániel
Dudás Eszter Harmat Noémi Leskó Panna Rechtorisz Luca Török Nikolett

Osztályfőnök: Csordás Ágnes


11.D

Babarcsik Bálint Attila Csohány Vivien Lázár Luca Pápa Réka Tóth Csillag
Bella Dominik Farkas Bertalan Lévay Sándor Dávid Püspöki Noémi Tuppa Szelina
Bogyó Stella Fehér Karolina Majoros Dorina Sebák Patrik Varbai Bernadett
Borosi Levente Horváth-Varga Dániel Mészáros Attila Mihály Szabó Alexandra
Bubenkó Zsolt Kolláti Bence Mészáros Szonja Szentannai Laura
Czivinger Ágnes Kovács Anna Nagy Márton István Tóth Balázs

Osztályfőnök: Fazekasné Bodor Katalin


12.A

Baják Levente Imre Fodor Balázs Liszkai Levente Péter Sölétormos Benedek Várallyay Csenge
Csanádi Bertold Balambér Galó Attila Mucsics Laura Szabó Janka Varga Nikoletta
Domoszlai Dorina Grócz Levente Nagy Gréta Szonja Szabó Kata Veres Liliána
Erdélyi Gabriella Győrffy Endre Péter Nyilas Adél Terézia Szentpéteri Áron
Farkas Dániel Hammer Bálint Döme Petrik Dana Timár Gyula Péter
Fehér Eszter Éva Kovács Botond Radnai Zsófia Zsuzsanna Válóczi Anna

Osztályfőnök: Makóiné Szalai Ildikó


12.B

Antal Eszter Dobóczi Kamilla Zoé Hipszki Letícia Lengyel Ágoston Pintér Lili Székelyhidi Ákos
Bányász Nikolasz Dudás Zsófi Lili Jakab Jordán Márkus Eszter Rehák Rebeka Toroczkai Tegza
Bella Dorka Ecsédi István Bertold Juhász Nikol Mészáros Lujza Anna Reucsán Luca Vincze Kamilla Molli
Bencsik Viktória Eperjesi Mirtill Zsuzsa Karsai Kinga Misi Boglárka Sőregi Rita
Bodzási Dominika Fejes Liza Laura Koczka Rebeka Léna Nagy Jázmin Szarka Fanni
Deák Abigél Herczeg Áron Laczkó Noel Őzse Fruzsina Száz Virág Boglárka

Osztályfőnök: Nagy Noémi


12.C

Balázs Szonja Göröcs Lajos Zsolt Kovács Kamilla Klára Nagy Nikola Szabó Martina Zsanett
Bodócs Hanna Gyenes Levente Kozári Csenge Pálmány Lilla Tóth Vencel
Deák Dorka Juhász Nikolett Kökény Kleopátra Pintér Lilla Vass Mihály Tibor
Fehér Bálint László Kaszab Enikő László Zsanett Pintér Vencel
Garas Viktória Kiss Martin Májer Abigél Hajnalka Potvorszki Flóra
Gergely Dorina Kollár Emília Miller Zalán Rechtorisz Dorka

Osztályfőnök: Nagy Tímea


12.D

Balogh Bernadett Habók Nóra Kis Norman Péter Makó Emese Éva Pelle Adél Dorka Zimány Blanka Sára
Beri Bernadett Joó Kata Koklács Kíra Veronika Maksa Alexandra Pintér Eszter Panna
Duduk Tamás Kabács Gergő Bálint Kucsik Dominik Matisz Lili Eszter Sőregi Lili
Farkas Dániel Kecskés Péter Lakatos Armand Molnár Zoltán Szabó Ábel
Gulyás Martin Kenéz Ágoston Lehotai Annabell Ronetta Nagy Máté Tóth Beáta
Gyuris Bálint Kis Evelin Magyar Tamás Patkó Tímea Virág Turi Zsombor

Osztályfőnök: Simon Tamás