Versenyeredmények

A Gimnázium tanulóinak előző évekbeli eredményei a lap alján letölthetők.

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2019-2020. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
5. A Zalabai Zsolt 3. Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos fizika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Borcván Ádám 2. Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos fizika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Nagyfalusi Ákos 3. Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos fizika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Hagymási Janka 3. Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny országos fizika Varga Tamásné Pitlik Emese
9. B Harmos Imre 13-14. Hatvani István Fizikaverseny országos fizika Kiss Miklós, Dr; Csordás Ágnes
7. A Varga Hanna 19. Hatvani István Fizikaverseny országos fizika Kissné Császár Erzsébet
8. A Zsóri Georgina 38. Hatvani István Fizikaverseny országos fizika Kissné Császár Erzsébet
8. A Zsóri Georgina Anna 1. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Rosta Zsófi 1. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Szűcs Emília 1. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Szalai Regina 1. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Tamási Panna 5. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Varga Dóra 5. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Dobre Hanna 5. Spring in the English-speaking counties országos angol Bárdos Éva
8. A Őzse Luca 5. Spring in the English-speaking counties országos angol Bárdos Éva
8. A Sipos Szilárd 6. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Budai Zsombor 6. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Mátra Máté 6. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Budai Bálint 9. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Fenyő Ákos 9. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Dovtel Ádám 9. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Lelkes Barnabás 10. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Kovács Levente 10. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
8. A Varga Anna 10. Spring in the English-speaking counties országos angol Katona Fatime
5. A Mészáros Olivér 23. Zrínyi matematika verseny országos matematika
5. A Zalabai Zsolt 18. Jedlik Ányos Fizikaverseny országos fizika
6. A Gaál Dóra 1. Magyarország jó tanulója, jó sportolója 2019. országos
5. A Mészáros Olivér 1. Zrínyi matematika verseny megyei matematika Kovács Melinda
5. A Bíró Tímea Zrínyi matematika verseny megyei matematika Kovács Melinda
5. A Csordás László Zrínyi matematika verseny megyei matematika Kovács Melinda
5. A Mészáros Olivér Zrínyi matematika verseny megyei matematika Kovács Melinda
11. A Zámborszky Balázs 48. Nemes Tihamér Nemzetközi Informatikai Tanulmányi Verseny országos informatika Szöllősi Gábor
11. A Kozári Csenge döntőbe jutott Arany János Országos Balladamondó Verseny megyei magyar Bárdosné Kovács Erzsébet
11. C Erdélyi Gabriella 3. Állategészségügyi csapatverseny országos döntő országos biológia Molnár Tamás
11. A Nyilas Adél 3. Állategészségügyi csapatverseny országos döntő országos biológia Molnár Tamás
11. A Csanádi Bertold 3. Állategészségügyi csapatverseny országos döntő országos biológia Molnár Tamás
11. A Hejel Luca 5. Állategészségügyi csapatverseny országos döntő országos biológia Nagy Tímea
10. A Hejel Koppány 5. Állategészségügyi csapatverseny országos döntő országos biológia Nagy Tímea
10. A Nagy Gréta 5. Állategészségügyi csapatverseny országos döntő országos biológia Nagy Tímea
10. A Kupás Lőrinc Pál döntőbe jutott  OKTV fizika II.  kategória országos fizika Kiss Miklós, Dr.
12. A Palik Dezső döntőbe jutott  OKTV biológia I.  kategória országos biológia Nagy Tímea
10. A Palik Dezső országos döntőbe jutott Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Kolozsvári- Nagy Júlia
10. A Sikora Gréta országos döntőbe jutott Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Kolozsvári- Nagy Júlia
10. B Grócz Bálint országos döntőbe jutott Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Dr. Ludányi Lajos, Molnár Tamás
9.A Grócz Bálint 3. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Dr. Ludányi Lajos, Molnár Tamás
9.A Orosz Lora 6. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Dr. Ludányi Lajos
9.C Csuka Máté 7. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Dr. Ludányi Lajos, Molnár Tamás
9.A Király Krisztián 9. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Dr. Ludányi Lajos
9. D Vaszkun Márk 11. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Dr. Ludányi Lajos
9. D Harmos Imre 6. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Kolozsvári- Nagy Júlia
9. B Palik Dezső 1. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Kolozsvári- Nagy Júlia
10. A Sikora Gréta 3. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei Kémia Kolozsvári- Nagy Júlia
10. B Nádudvari Fanni 8. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Megyei Kémia Kolozsvári- Nagy Júlia
10. A Csipe Maja 9. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Megyei Kémia Kolozsvári- Nagy Júlia
10. A Spisák Sára 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Nagy Rozália 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Butyka Fanni 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Csernák Fruzsina 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Tóth Hanna 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Tóth Nikol 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Patkó Virág 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
11. D Laczik Napsugár 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Czivinger Ágnes 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
10. D Kiss Eszter 1. Futsal Megyei Középiskolás torna megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Szegedi Zalán 1. Teqball junior magyar bajnokság országos testnevelés Domokos Gergő
10. C Bartos Bence 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
10. A Borosi Levente 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
10. D Dér Bence 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Fejes István Boldizsár 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Forgács Imre 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Forgács Dávid 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Pampuk Zsombor 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Pernyész Bálint 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Jaros Olivér 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. D Dobos András 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. D Csikós Levente 3. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú, megyei döntő megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
10. B Harmos Imre 9-12. Asztalitenisz diákolimpia V-VI. korcsoport, “B” kategória, fiú országos testnevelés
9. B Király Bernadett 16-18. Asztalitenisz diákolimpia III-IV. korcsoport, “A” kategória, lány országos testnevelés
9. B Csipe Maja 17-18. Dr. Árokszállási Zoltán Biológiaverseny, országos döntő országos biológia Nagy Tímea
10. A Palik Dezső 14-15. Dr. Árokszállási Zoltán Biológiaverseny, országos döntő országos biológia Nagy Tímea
10. A Veres Liliána 27. Dr. Árokszállási Zoltán Biológiaverseny, országos döntő országos biológia Molnár Tamás
11. A Harmos Imre 2. fordulóba jutott Mikola országos fizika Dr. Kiss Miklós, Csordás Ágnes
9. B Csuka Máté 2. fordulóba jutott Mikola országos fizika Csordás Ágnes
9. A Szűcs Emília 2. fordulóba jutott Öveges József Fizikaverseny országos fizika Kissné Császár Erzsébet
8. A Zsóri Georgina Anna 2. fordulóba jutott Öveges József Fizikaverseny országos fizika Kissné Császár Erzsébet
8. A Szlovencsák Panka 1. Alpesi sí Diákolimpia V-Vi. korcsoport, B kategória országos testnevelés
12. A Szabó Péter 6. Gyöngyösi Arany János Általános Iskola angol nyelvi nyelvhasználati verseny városi-iskolai angol Végh Hajnalka
6. A Tóth Evelin 2. Gyöngyösi Arany János Általános Iskola angol nyelvi nyelvhasználati verseny városi-iskolai angol Végh Hajnalka
7. A Deme Romi 9. Gyöngyösi Arany János Általános Iskola angol nyelvi nyelvhasználati verseny városi-iskolai angol Bognár Judit
7. A Szűcs Emília 7. Gyöngyösi Arany János Általános Iskola angol nyelvi nyelvhasználati verseny városi-iskolai angol Katona Fatime
8. A Gaál Dóra 4. Északi sí Diákolimpia, III. korcsoport országos testnevelés
6. A Gaál Dóra 2. Alpesi sí Diákolimpia, III. korcsoport, B kategória országos testnevelés
6. A Gaál Dóra 2. Alpesi sí, Hona Kupa országos síverseny, Donovaly országos testnevelés
6. A Gaál Dóra 3. Alpesi sí, Diákbajnokság Megyei Döntő területi-megyei testnevelés
6. A Gaál Dóra 3. Légpuskás Biatlon OB – Sprint országos testnevelés
6. A Gaál Dóra 1. Légpuskás Biatlon OB – Egyéni országos testnevelés
6. A Sipos Szilárd 1. Alpesi sí Diákolimpia, IV. korcsoport, B kategória országos testnevelés
8. A Tengely Soma 2. Alpesi sí Diákolimpia, IV. korcsoport, B kategória országos testnevelés
7. A Radnai Zsombor 10. Alpesi sí Diákolimpia, III. korcsoport, A kategória országos testnevelés
6. A Jakab Kíra 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
12. C Gál Noémi 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
12. B Varga Tamara 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
12. D Kovács Rita 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
12. A Varga Dóra 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
12. A Boldog Dorka Regina 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
12. A Plósz Nóra 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
12. B Patkó Virág 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
11. D Szabó Júlia 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
9. A Válóczi Júlia 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
9. A Túri Emma 1. Valentin napi röplabda kupa városi-iskolai testnevelés Lisztik János
9. A Bartos Bence 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
10. A Borosi Levente 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
10. D Dér Bence 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Fejes István Boldizsár 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Forgács Imre 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Forgács Dávid 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Pampuk Zsombor 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Pernyész Bálint 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. C Jaros Olivér 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. D Dobos András 1. Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés Fazekasné Bodor Katalin
12. D Budai Zsombor 2. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Mátra Máté 2. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Sipos Szilárd 2. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Zsóri Georgina Anna 5. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Rosta Zsófia 5. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Szalai Regina 5. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Szűcs Emília 5. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Kovács Levente 1. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Varga Anna 1. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Tamási Panna 1. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Varga Dóra 1. Christmas is all around országos angol Katona Fatime
8. A Őzse Luca 1. Christmas is all around országos angol Katona Fatime, Bárdos Éva
8. A Dobre Hanna 1. Christmas is all around országos angol Katona Fatime, Bárdos Éva
8. A Ludányi Veronika döntőbe jutott Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny területi-megyei magyar Bárdosné Kovács Erzsébet
10. A Harmos Imre 2. Sakk Diákolimpia megyei döntő csapat, V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés
9. B Farkas Bertalan 2. Sakk Diákolimpia megyei döntő csapat, V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés
10. D Halász Rajmund 2. Sakk Diákolimpia megyei döntő csapat, V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés
9. D Gajder Gergő 2. Sakk Diákolimpia megyei döntő csapat, V-VI. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei testnevelés
9. D Nyerges Pál 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
9. D Molnár Zoltán 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
11. D Hegedűs Kevin 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
12. A Szokolai Patrik 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
12. A Szegedi Zalán 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
10. C Nagy-György Bálint 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
10. C Márkus Marcell 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
12. B Babarcsik Bálint 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
10. B Czinkóczi Bence 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
9. C Fodor Balázs 8. Futsal Diákolimpia Országos  Döntő országos testnevelés Nagy Gábor
11. A Varga Hanna országos döndőbe jutott Arany János Nyelvtanverseny területi-megyei nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
7. A Ludányi Veronika 3. Implom József Helyesírási verseny területi-megyei magyar Bárdosné Kovács Erzsébet
10. A Antal Lilla 2. fordulóba jutott Varga Tamás Matematikaverseny matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Bobák Bálint 2. fordulóba jutott Varga Tamás Matematikaverseny matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Kecskés Vilmos 2. fordulóba jutott Varga Tamás Matematikaverseny matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Varnyu Anna 2. fordulóba jutott Varga Tamás Matematikaverseny matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Szabó Réka 2. fordulóba jutott Varga Tamás Matematikaverseny matematika Csordás Ágnes
7. A Földházi Bálint 2. fordulóba jutott Varga Tamás Matematikaverseny országos matematika Kovács Melinda
8. A Fenyő Ákos 2. fordulóba jutott Varga Tamás Matematikaverseny országos matematika Kovács Melinda
8. A Dudola Domonkos 2. Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus Informatika Tanulmányi Versenyt területi-megyei informatika Szabó István
12. A Leskó Gergő 2. Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus Informatika Tanulmányi Versenyt területi-megyei informatika Szabó István
12. A Őzse Levente 2. Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus Informatika Tanulmányi Versenyt területi-megyei informatika Szabó István
12. A Molnár Zoltán Az év legjobb játékosa 2019 – MLSZ, Energia SC E. – U 17, keleti csoport (Heves megye) országos testnevelés
11. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport területi-megyei testnevelés
9. D Varnyu Anna Jadviga 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport területi-megyei testnevelés
7. A Nyilas Száva Ilona 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport területi-megyei testnevelés
8. A Pányi Orsolya 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport területi-megyei testnevelés
7. A Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport területi-megyei testnevelés
9. D Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport területi-megyei testnevelés
7. A Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport területi-megyei testnevelés
9. D Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport területi-megyei testnevelés
7. A Bokros Hanna 2. Úszás Diákolimpia megyei döntő, 100 m mell, III. korcsoport, lány területi-megyei testnevelés
5. A Bokros Hanna 2. Úszás Diákolimpia városi döntő, 100 m mell, III. korcsoport, lány városi-iskolai testnevelés
5. A Gajder Gergő 1. Sakk Diákolimpia megyei döntő, V. korcsoport, B kategória, fiú területi-megyei
9. D Zámorszky Balázs döntőbe jutott Nemes Tihamér OKSZT, II. programozói kategória országos informatika Szöllősi Gábor
10. A Harmos Imre 1. Asztalitenisz diákolimpia V-VI. korcsoport, “B” kategória, fiú területi-megyei testnevelés
9. B Király Bernadett 1. Asztalitenisz diákolimpia III-IV. korcsoport, “A” kategória, lány területi-megyei testnevelés
9. B Gajder Gergő 1. Berze Sakkverseny városi-iskolai
9. D Fejes Boldizsár 2. Berze Sakkverseny városi-iskolai
12. C Farkas Bertalan 3. Berze Sakkverseny városi-iskolai
10. D Deme Dorka 1. On-lion angol A2 kategória területi-megyei angol Katona Fatime
9. A Berta Balázs 3. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 50 m gyors, fiú, II. korcsoport városi-iskolai testnevelés
5. A Berta Balázs 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 50 m mell, fiú, II. korcsoport városi-iskolai testnevelés
5. A Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Nyilas Száva Ilona 3. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
8. A Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Nyilas Száva Ilona 3. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
8. A Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Varnyu Anna Jadviga 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Nyilas Száva Ilona 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
8. A Pányi Orsolya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Nyerges Pál 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Molnár Zoltán 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. D Hegedűs Kevin 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Szokolai Patrik 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Szegedi Zalán 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Nagy-György Bálint 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Márkus Marcell 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. B Babarcsik Bálint 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Czinkóczi Bence 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Fodor Balázs 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Csipe Maja döntőbe jutott Árokszállási Biológia verseny országos biológia Nagy Tímea
10. A Palik Dezső döntőbe jutott Árokszállási Biológia verseny országos biológia Nagy Tímea
10. A Veres Liliána döntőbe jutott Árokszállási Biológia verseny országos biológia Molnár Tamás
11. A Holczreiter Dávid 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Rákóczi Rita 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Tóth Evelin 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Zámborszky Zsófia 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Végh Hajnalka
7. A Deme Romi 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Bognár Judit
7. A Kosik Csaba 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Bognár Judit
7. A Budai Zsombor 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Mátra Máté 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Szűcs Emília 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Zsóri Georgina Anna 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Katona Fatime
8. A Csörgő Balázs 2. fordulóba jutott Angol OATV országos angol Bárdos Éva
8. A Nagy Gábor 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Köves Péter 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Lisztik János 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Gyurkó Péter 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Komjáti László 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Fehér Attila 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Krisztián Dániel 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Horváth László 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Kiss Gyula 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Nagy Gábor Dr. Csomós Tamás-emléktorna, gólkirály városi-iskolai testnevelés
tanár Harmat Bence csapata 1. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
2011 Szilágyi csapat 2. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
1997 Busai-Gubala csapat 3. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Gyöngyösi izzadás 4. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Harmat Bence 1. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Szűcs Gergő 1. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Pitner György 1. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Szőlősi Roland 1. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Géczki Roland 1. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Agócs Adrián 1. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Domokos Gergő 1. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Gódor Ádám 1. X. Nosztalgia Berze Foci városi-iskolai testnevelés
Rosta Zsófi 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Szalai Regina 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Szűcs Emília 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Zsóri Georgina Anna 3. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Budai Zsombor 5. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Mátra Máté 5. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Sipos Szilárd 5. Autumn in the English-speaking countries országos angol Katona Fatime
8.A Szűcs Emília 2. fordulóba jutott Arany János nyelvhasználati verseny városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Szalai Regina 2. fordulóba jutott Arany János nyelvhasználati verseny városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Kovács Levente 2. fordulóba jutott Arany János nyelvhasználati verseny városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Fenyő Ákos 2. Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola  angol nyelvhsználati versenye városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Kovács Levente 3. Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola  angol nyelvhsználati versenye városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Szabó Csenge 3. Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola  angol nyelvhsználati versenye városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Mátra Máté 5. Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola  angol nyelvhsználati versenye városi-iskolai angol Katona Fatime
8.A Jaros Olivér 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
12. D Forgács Imre 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
12. C Forgács Dávid 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
12. C Bartha Benedek 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
12. D Tímár Gyula 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
11. A Gulyás Máté 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
9. D Mátyás Balázs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
9. D Portik Dobos Szabolcs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
9. D Csikós Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
10. B Pernyész Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
12. C Borosi Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
10. D Karnok Donát 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
10. B Falusi Dániel 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
10. B Gyuris Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés Köves Péter
11. D Varga Anna 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Csordás Márton 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Földházi Bálint 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Kátai Ádám 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály országos irodalom Simon Tamás
8. A Zámborszky Balázs 2. fordulóba jutott Nemes Tihamér OKSZT, II. programozói kategória városi-iskolai informatika Szöllősi Gábor
10. A Pintér Lilla 1. Szép magyar beszéd verseny városi-iskolai irodalom Bárdosné Kovács Erzsébet
11. C Pintér Vencel 2. Szép magyar beszéd verseny városi-iskolai irodalom Bárdosné Kovács Erzsébet
11. C Füleki Sára 3. Szép magyar beszéd verseny városi-iskolai irodalom Szabó Klaudia
10. C Nyilas Adél Terézia 2. fordulóba jutott  OKTV biológia II.  kategória országos biológia Molnár Tamás
11. A Palik Dezső 2. fordulóba jutott  OKTV biológia I.  kategória országos biológia Nagy Tímea
10. A Kupás Lőrinc Pál 2. fordulóba jutott  OKTV fizika II.  kategória országos fizika Kiss Miklós, Dr.
12. A Nagy Nikola 2. fordulóba jutott  OKTV történelem országos történelem Várallyayné Hatala Emese, Gruber Csilla
11. C Palik Dezső István 2. fordulóba jutott  OKTV kémia I.  kategória országos kémia Kolozsvári-Nagy Júlia
10. A Veres Liliána 2. fordulóba jutott  OKTV kémia II.  kategória országos kémia Ludányi Lajos, Dr.
11. A Deme Dorka 1. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Katona Fatime
9. A Habók Nóra 4. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. D Bencsik Viktória 4. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. B Matisz Lili 75. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. D Varga Nikoletta 75. On-Lion angol nyelvi verseny országos angol Pokovai Aranka
11. A Habók Nóra 1. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. D Bencsik Viktória 1. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. B Matisz Lili 6. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. D Varga Nikoletta 6. On-Lion angol nyelvi verseny területi-megyei angol Pokovai Aranka
11. A Márkus Marcell 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
12. B Molnár Zoltán 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
11. D Fodor Balázs 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
11. A Szokolai Patrik 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
12. A Hegedűs Kevin 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
12. A Nagy György Bálint 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
10. C Nyerges Pál 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. D Babarcsik Bálint 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
10. D Czinkóczi Bence 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. C Vaszkun Levente 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. C Vaszkun Márk 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. D Csernyik Olivér 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Lázár 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Földházi Bálint 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Dovtrel Ádám 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Mátra Máté 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Horváth Levente 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
6. A Szűcs Balázs 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
6. A Vaszkun Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
9. C Vaszkun Márk 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
9. D Csernyik Olivér 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Lázár 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Földházi Bálint 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Dovtrel Ádám 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Mátra Máté 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Horváth Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
6. A Szűcs Balázs 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
6. A Kozári Csenge 3. Országos Vers-Próza-Fotó pályázat 2019 országos magyar Bárdosné Kovács Erzsébet
11.C Kozári Csenge 1. Megcélozni a legszebb álmot – megyei szavalóverseny területi-megyei magyar Bárdosné Kovács Erzsébet
11. C Csordás Márton 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Földházi Bálint 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Kátai Ádám 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Varga Anna 15. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 5-8. osztály országos magyar Simon Tamás
8. A Jaros Olivér 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Forgács Imre 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Dávid 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Bartha Benedek 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Tímár Gyula 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. A Gulyás Máté 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Mátyás Balázs 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Szucsik Benedek 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Portik Dobos Szabolcs 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Csikós Levente 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Pernyész Bálint 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Borosi Levente 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. D Karnok Donát 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Falusi Dániel 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Gyuris Bálint 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. D Jaros Olivér 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Forgács Imre 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Dávid 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Bartha Benedek 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Tímár Gyula 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. A Gulyás Máté 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Mátyás Balázs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Szucsik Benedek 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Portik Dobos Szabolcs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Csikós Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Pernyész Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Borosi Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. D Karnok Donát 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Falusi Dániel 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Gyuris Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. D Szabad Botond 3. Szabadfogású országos diákolimpia döntő országos testnevelés
6. A Kerek Abigél 61. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Banka Fanni 61. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Tóth Hanna 61. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Zsoltész Anna Lilla 61. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Kovácsik Kitti 97. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Csernák Fruzsina 97. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Butyka Fanni 97. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Őrsi Alexandra 97. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Mészely Petra 114. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Józsa Laura 114. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Szabad Bíborka 114. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Tűzkő Loretta 114. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
9. D Molnár Blantisz 2. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. A Dudás Anna 2. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. A Gonda Zsanett 2. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. A Ludányi Veronika 2. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. A Nádudvari Fanni 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. A Palik Dezső 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. A Varga Márton 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. A Zenkl Zsanna 9. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. A Kormos Jázmin 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Palkovics Petra 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Török Nikolett 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Bacsó Brigitta 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Harmat Noémi 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Füleki Sára 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Bodócs Kata Napsugár 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Bárdos Viktória 72. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Sirkó Fédra 90. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Dudás Eszter 90. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Egervári Dóra 90. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Csak Háman 90. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Laczik Napsugár 92. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Leskó Panna 92. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Sági Dorina 92. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Rechtorisz Luca 92. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
10. Bodócs Hanna 24. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
11. D Deák Dorka 24. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
11. D Pintér Lilla 24. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
11. D Potvorszky Flóra 24. Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 9-12. osztály magyar
11. D Márkus Marcell 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
12. B Molnár Zoltán 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
11. D Fodor Balázs 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
11. A Szokolai Patrik 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
12. A Hegedűs Kevin 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
12. A Nagy György Bálint 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
10. C Nyerges Pál 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
9. D Babarcsik Bálint 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
10. D Czinkóczi Bence 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
9. C Vaszkun Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
9. C Vaszkun Márk 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
9. D Csernyik Olivér 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Csernyik Lázár 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Földházi Bálint 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Dovtrel Ádám 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Mátra Máté 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Horváth Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
6. A Szűcs Balázs 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
6. A Ludányi Veronika 1. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
10. A Petrik Dana 2. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Makóiné Szalai Ildikó
11. A Palik Dezső 3. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
10. A Szentpéteri Áron 4. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Makóiné Szalai Ildikó
11. A Kecskés Barnabás 4. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Csintalan Edina
9. A Lehotai Anabell 4. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Simon Tamás
11. D Hegedűs Eszter 5. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Bárdosné Kovács Erzsébet
9. B Varga Nikolett 5. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Makóiné Szalai Ildikó
11. A Őrsi Alexandra 6. Implom József Helyesírási verseny városi-iskolai nyelvtan Szabó Klaudia
9. D Pető Zétény Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Felsőbányai Csongor Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Tamás Marcell Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Borcván Ádám Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Radnai Kristóf Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Fenyő Ákos Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Babus Vince Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Dredor Máté Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Csörgő Balázs Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Kovács Zoltán Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Pozsonyi Arnold Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Varga Dóra Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Radnai Zsombor Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Liszkai Levente Péter Újraélesztési Világnap országos egészségügy
11. A Csanádi Bertold Újraélesztési Világnap országos egészségügy
11. A 1. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
8. A 2. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
6. A 3. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
5. A 4. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
7. A 1. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
12. A 2. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
11. A 3. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
12. D 4. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
12. C Földházi Bálint VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály legjobb kapus városi-iskolai testnevelés
8. A Dovtrel Ádám VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály gólkirály városi-iskolai testnevelés
8. A Szűcs Balázs VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály legjobb mezőnyjátékos városi-iskolai testnevelés
6. A Tímár Gyula VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály legjobb kapus városi-iskolai testnevelés
11. A Hegedűs Kevin VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály gólkirály városi-iskolai testnevelés
12. A Fodor Balázs VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály legjobb mezőnyjátékos városi-iskolai testnevelés
11. A Mészáros Tamás VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály közönségdíj városi-iskolai testnevelés
12. D VIII. Berze Labdarúgó torna 5-12 osztály legsportszerűbb csapat városi-iskolai testnevelés
6. A VIII. Berze Labdarúgó torna 5-12 osztály legjobbna szurkoló osztály városi-iskolai testnevelés
8. A Fodor Áron 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Mészáros Olivér 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Székely Noel 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Záray Zétény 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Árvai Merse Mátyás 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Borbély Kerény 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Mladoniczky Brigitta 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Zalabai Zsolt 6. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Bokros Hanna 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Fazekas Luca 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Leskó Katica 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Tóth-Pataky Dorka 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
5. A Bujdosó Dorottya Lilla 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Rajna Virág 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Sári Nóra 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Zsámba Csanád 29. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
5. A Borcván Ádám 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Hagymási Janka 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Szabad Botond 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Szűcs Balázs 12. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Nagyfalusi Ákos 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Pittner Péter 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Radnai Zsombor 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Szekerka András 25. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Ambrus Csenge 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Jánosi Hanna 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Nyári Rebeka 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Gonda Zsófia 32. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Varga Tamásné Pitlik Emese
6. A Horváth Levente 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Szabó Péter 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Tóth Bálint 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Záray Zalán 38. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Mesterházy Dóra
6. A Budai Dávid 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Szecskő Ákos 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Varga Hanna 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Zámborszky Zsófia 2. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Antal Lilla 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Dencs Boróka 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Dovrtel Zsófia 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Varnyu Anna 3. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet
7. A Brassó Krisztina 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Pányi Orsolya 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Tőzsér Zsófi Zsann 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Varga Boglárka 10. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kissné Császár Erzsébet, Csordás Ágnes
7. A Csernyik Lázár 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Csernyik Olivér 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Csordás Márton 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Csörgő Balázs 4. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Dovrtel Ádám 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Fenyő Ákos 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Földházi Bálint 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Mátra Máté 5. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Kovács Levente 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Kovács Zoltán 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Radnai Kristóf 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Vári Benedek 7. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Szalai Regina 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Szűcs Emília 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Tamási Panna 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Varga Dóra 9. Bolyai matematika verseny területi-megyei matematika Kovács Melinda
8. A Krizsán Viktória 1. Duatlon “A” kategória lány csapatverseny VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. C Szabó Eszter 1. Duatlon “A” kategória lány csapatverseny VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. D Szlovencsák Panka 1. Duatlon “A” kategória lány csapatverseny VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. A Szabó Eszter 5. Duatlon “A” kategória lány egyéni VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. D Szlovencsák Panka 8. Duatlon “A” kategória lány egyéni VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. A Orbán Fanni 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Szabó Eszter 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Gubola Gréta 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Szekrényes Blanka 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Kiss Eszter 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Vass Rebeka 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Domoszlai Dorina 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Erdélyi Gabriella 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Püspöki Noémi 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. D Tóth Hanna 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Tóth Nikol 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Mészáros Tamás 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Kaszás Bence 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Dobos András 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Gyenes Ágoston 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Varga Lajos 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Forgács Dávid 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Tímár Gyula 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Galó Attila 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Gyurkó Balázs 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Szokolai Patrik 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Farkas Bálint 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. A Bartos Bence 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. A Varga Márton 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. A Csikós Levente 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Nagy Balázs 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Prezenszki Olivér 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Fári László 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Mátra Gergely 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Karnok Donát 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Dér Bence 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Falusi Dániel 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Pampuk Zsombor 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Szabad Botond 3. Diákolimpia, Diák 2. kötöttfogású birkózás 45 kg országos testnevelés
6. A Rákóczi Réka 2. Krimit tud!? területi-megyei
10. A Molnár Blantisz 2. Krimit tud!? területi-megyei
10. A Nádudvari Fanni 2. Krimit tud!? területi-megyei
10. A Szabó Anna Zsófia 2. Krimit tud!? területi-megyei
10. A Márkus Marcell 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. B Fodor Balázs 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Molnár Zoltán 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. D Nyerges Pál 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Nagy-György Bálint 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Szegedi Zalán 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Szokolai Patrik 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Hegedűs Kevin 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Babarcsik Bálint 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. D Czinkóczi Bence 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Gaál Dóra 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
6. A Fazekas Luca Katalin 4. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
5. A Vaszkun Levente 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. C Harmos Imre 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. B Konta Kevin 4. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. B Babarcsik Bálint 5. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. D Szegedi Zalán 6. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. C Szabó Eszter 1. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. D Csolák Anna 2. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. A Szlovencsák Panka 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. A Püspöki Noémi 4. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. D Krizsán Viktória 5. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. C Pápa Réka 6. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. D Csiszár Vivien 1. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. B Csiszár Vivien 2. Eötvös 5 országos testnevelés
12. B Vaszkun Márk 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. D Vaszkun Levente 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. C Földházi Bálint 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
8. A Varnyu Anna 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
7. A Gaál Dóra 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
6. A Sőregi Eszter Csenge 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. C Forgács Imre 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. C Forgács Dávid 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. C Babarcsik Bálint 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
10. D Szlovencsák Panka 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. A Szabó Eszter 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. D Pápai Eszter 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. A Szegedi Zalán 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
10. C Kecskés Barnabás 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. A Mercer Benjamin 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. C Csolák Anna 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. A Pápa Réka 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
10. D Juhász Laura 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. D Mátra Múzeum születésnapja városi-iskolai Zeke Katalin
III. Jesolo International Dance and Music Festival, Iltay nemzetközi Zeke Katalin