Sport

A Gimnázium tanulóinak előző évekbeli eredményei a versenyeredmények menüpontban letölthetők.

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2021-2022. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
Szlovencsák Ádám 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Kolláti Márton 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
11. D Portik-Dobos Szabolcs 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Karnok Donát 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
11. D Gulyás Máté 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Csikós Levente 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
11. D Szucsik Benedek 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Bárány Máté 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Gál Máté 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Földházi Bálint 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Mátra Máté 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
12. B Falusi Dániel 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Mátyás Balázs 1. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Rosta Zsófi 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Nádudvari Lili 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Kovács Fanni 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Kovács Panna 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Kácsor Petra 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Farkas Panna 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Szabó Fanni 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Kovács Lina 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Kovács Lila 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Pápa Réka 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Bánya Nóra 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Kuczi Ivett 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Szeibert Szintia 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Spisák Sára 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
Barócsi Emese 2. Diákolimpia Kézilabda Megyei Döntő V-VI. kcs. megyei testnevelés Kismárton Ádám
8. A 1. Berze foci kupa 5-8. iskolai testnevelés
7. A 2. Berze foci kupa 5-8. iskolai testnevelés
6. A 3. Berze foci kupa 5-8. iskolai testnevelés
5. A 4. Berze foci kupa 5-8. iskolai testnevelés
8. A Zárai Zalán Berze foci kupa Legjobb kapus iskolai testnevelés
7. A Fodor Áron Berze foci kupa legjobb mezőnyjátékos iskolai testnevelés
8. A Szűcs Balázs Berze foci kupa gólkirály iskolai testnevelés
12. D 1. Berze foci kupa 9-12. iskolai testnevelés
11. C 2. Berze foci kupa 9-12. iskolai testnevelés
12. A 3. Berze foci kupa 9-12. iskolai testnevelés
11. A 4. Berze foci kupa 9-12. iskolai testnevelés
12. D Nagy Márton Berze foci kupa Legjobb kapus iskolai testnevelés
12. D Borosi Levente Berze foci kupa legjobb mezőnyjátékos iskolai testnevelés
11. C Hartyányi Vincent Berze foci kupa gólkirály iskolai testnevelés
12. A Puskás Péter Berze foci kupa közönségszavazat iskolai testnevelés
11. A Berze foci kupa legjobban szurkoló osztály iskolai testnevelés
9. A Berze foci kupa legsportszerűbb csapat iskolai testnevelés
5. A Vinczúr Vica 7. Mezei futás diákolimpia, 2. kcs., lány, egyéni megyei testnevelés
7. A Rajna Virág 4. Mezei futás diákolimpia, 3. kcs., lány, egyéni megyei testnevelés
6. A Szita Jázmin 5. Mezei futás diákolimpia, 3. kcs., lány, egyéni megyei testnevelés
6. A Kovács Eszter 6. Mezei futás diákolimpia, 3. kcs., lány, egyéni megyei testnevelés
5. A Barna Emese Nikolett 1. Mezei futás diákolimpia, lány csapat megyei testnevelés
7. A Fazekas Luca Katalin 1. Mezei futás diákolimpia, lány csapat megyei testnevelés
7. A Rajna Virág 1. Mezei futás diákolimpia, lány csapat megyei testnevelés
6. A Kovács Eszter 1. Mezei futás diákolimpia, lány csapat megyei testnevelés
6. A Szita Jázmin 1. Mezei futás diákolimpia, lány csapat megyei testnevelés
7. A Záray Zétény 5. Mezei futás diákolimpia, 3. kcs., fiú, egyéni megyei testnevelés
7. A Berta Balázs 6. Mezei futás diákolimpia, 3. kcs., fiú, egyéni megyei testnevelés
7. A Záray Zétény 2. Mezei futás diákolimpia, fiú csapat megyei testnevelés
6. A Dencs Kenéz 2. Mezei futás diákolimpia, fiú csapat megyei testnevelés
6. A Bognár Botond 2. Mezei futás diákolimpia, fiú csapat megyei testnevelés
5. A Leskó Ferenc 2. Mezei futás diákolimpia, fiú csapat megyei testnevelés
5. A Prezenszki Zoltán 2. Mezei futás diákolimpia, fiú csapat megyei testnevelés
8. A Dencs Veronika 4. Mezei futás diákolimpia, 4. kcs., lány, csapat megyei testnevelés
8. A Kiss Hanna Veronika 4. Mezei futás diákolimpia, 4. kcs., lány, csapat megyei testnevelés
8. A Gaál Dóra 4. Mezei futás diákolimpia, 4. kcs., lány, csapat megyei testnevelés
7. A Tót-Pataki Dorka 4. Mezei futás diákolimpia, 4. kcs., lány, csapat megyei testnevelés
8. A Bognár Zsombor 7. Mezei futás diákolimpia, 4. kcs., fiú, egyéni megyei testnevelés
10. D Tóth Bernadett 1. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., lány, egyéni megyei testnevelés
9. B Banka Boglárka 5. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., lány, egyéni megyei testnevelés
9. C Komjáti Orsolya 6. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., lány, egyéni megyei testnevelés
9. B Banka Boglárka 1. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., lány, csapat megyei testnevelés
9. C Komjáti Orsolya 1. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., lány, csapat megyei testnevelés
9. C Luzsi Evelin 1. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., lány, csapat megyei testnevelés
10. D Tóth Bernadett 1. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., lány, csapat megyei testnevelés
10. C Sikora Balázs 1. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., fiú, egyéni megyei testnevelés
9. A Tengely Soma 4. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., fiú, egyéni megyei testnevelés
9. B Rajna Barnabás 5. Mezei futás diákolimpia, 5. kcs., fiú, egyéni megyei testnevelés
10. B Godó Frigyes 8. Kadet Európai Körveseny Gödöllői Kard Állomás nemzetközi testnevelés Kun Kolos
tanár Sike Zoltán 126. 36. Spar maraton fesztivál, staféta váltó nemzetközi testnevelés
tanár Dr. Ludányi Lajos 126. 36. Spar maraton fesztivál, staféta váltó nemzetközi testnevelés
tanár Nagy Gábor 126. 36. Spar maraton fesztivál, staféta váltó nemzetközi testnevelés
tanár Gyurkó Péter 126. 36. Spar maraton fesztivál, staféta váltó nemzetközi testnevelés
7. A Bognár Zsombor 1. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
7. A Berta Balázs 2. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
8. A Záray Zalán 3. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
8. A Horváth Levente 4. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
8. A Pittner Péter 5. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
7. A Záray Zétény 6. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
7. A Rajna Virág 1. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
7. A Bokros Hanna 2. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
6. A Kovács Eszter 3. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
5. A Barna Emese Nikolett 4. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
7. A Budjosó Dorottya Lilla 5. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
7. A Komjáti Nóra 6. Európai Diáksport Napja, Berze futás kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
11. B Harmos Imre 1. Európai Diáksport Napja, Berze futás fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
12. D Babarcsik Bálint Attila 2. Európai Diáksport Napja, Berze futás fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
9. B Nádudvari Marcell Sámuel 3. Európai Diáksport Napja, Berze futás fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
10. D Ozsvári Bendegúz 4. Európai Diáksport Napja, Berze futás fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
12. D Borosi Levente 5. Európai Diáksport Napja, Berze futás fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
9. A Tengely Soma 6. Európai Diáksport Napja, Berze futás fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
9. A Varnyú Anna Jadviga 1. Európai Diáksport Napja, Berze futás lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
12. B Sikora Gréta Glória 2. Európai Diáksport Napja, Berze futás lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
9. B Banka Boglárka 3. Európai Diáksport Napja, Berze futás lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
12. B Andor Viktória 4. Európai Diáksport Napja, Berze futás lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
10. D Tóth Bernadett 5. Európai Diáksport Napja, Berze futás lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
9. D Nádudvari Lili Napsugár 6. Európai Diáksport Napja, Berze futás lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
6. A Holló Gergő 1. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
6. A Bognár Botond 2. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
7. A Mészáros Olivér 3. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
7. A Leskó Katica 1. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
6. A Turnai Vivien 2. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
6. A Pántya Nóra 3. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
10. A Sipos Szilárd 1. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
10. A Budai Zsombor 2. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
10. c Kácsor Petra 1. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
9. B Ahdipakdel Aysen Jázmin 2. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
10. C Paziczki Petra 3. Európai Diáksport Napja, Legügyesebb berzés lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
6. A Holló Gergő 1. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
6. a Ruzsin Máté 2. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés kisgimnazista fiú kategória iskolai testnevelés
8. A Petrányi Eszter 1. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
8. A Kardos-Kiss Zille 2. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
7. A Fazekas Luca 3. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
6. A Turnai Vivien 3. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés kisgimnazista lány kategória iskolai testnevelés
11. C Baranyi Balázs 1. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
10. C Bogdán Péter 2. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
12. D Sebák Patrik 3. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés fiú kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
10. C Kácsor Petra 1. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
12. B Pászti Eszter 2. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
12. B Sikora Gréta Glória 3. Európai Diáksport Napja, Legerősebb berzés lány kategória: (9-12 o.) iskolai testnevelés
5. A Vinczur Vica 3. 29. Szüreti futónap, 2. korcsoport lány városi testnevelés
7. A Zárai Zétény 1. 29. Szüreti futónap, 3. korcsoport fiú városi testnevelés
7. A Berta Balázs 2. 29. Szüreti futónap, 3. korcsoport fiú városi testnevelés
6. A Bognár Botond 4. 29. Szüreti futónap, 3. korcsoport fiú városi testnevelés
6. A Kovács Eszter 3. 29. Szüreti futónap, 3. korcsoport lány városi testnevelés
7. A Fazekas Luca 4. 29. Szüreti futónap, 3. korcsoport lány városi testnevelés
5. A Barna Emese 6. 29. Szüreti futónap, 3. korcsoport lány városi testnevelés
8. A Gaál Dóra 5. 29. Szüreti futónap, 4. korcsoport lány városi testnevelés
10. C Sikora Kristóf 3. 29. Szüreti futónap, 5-6. korcsoport fiú városi testnevelés
11. B Harmos Imre 4. 29. Szüreti futónap, 5-6. korcsoport fiú városi testnevelés
10. B Szőllős Dániel 5. 29. Szüreti futónap, 5-6. korcsoport fiú városi testnevelés
10. D Ozsvári Bendegúz 6. 29. Szüreti futónap, 5-6. korcsoport fiú városi testnevelés
10. D Tóth Bernadett 1. 29. Szüreti futónap, 5-6. korcsoport lány városi testnevelés
9. C Komjáti Orsolya 3. 29. Szüreti futónap, 5-6. korcsoport lány városi testnevelés
9. A Varnyú Anna 4. 29. Szüreti futónap, 5-6. korcsoport lány városi testnevelés
9. B Benyovszky Luca 6. 29. Szüreti futónap, 5-6. korcsoport lány városi testnevelés
8. A Horváth Levente 3. 29. Szüreti futónap, Általános iskolák váltófutása városi testnevelés
8. A Bujdosó Dorottya 3. 29. Szüreti futónap, Általános iskolák váltófutása városi testnevelés
9. A Budai Dávid 3. 29. Szüreti futónap, Általános iskolák váltófutása városi testnevelés
9. D Pernyész Ákos 3. 29. Szüreti futónap, Általános iskolák váltófutása városi testnevelés
8. A Gaál Dóra 3. 29. Szüreti futónap, Általános iskolák váltófutása városi testnevelés
7. A Rajna Virág 3. 29. Szüreti futónap, Általános iskolák váltófutása városi testnevelés
11. A Kecskés Barnabás 1. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
11. D Pernyész Dorottya 1. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
10. D Tóth Bernadett 1. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
11. B Harmos Imre 1. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
9. C Komjáti Orsolya 1. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
10. C Sikora Kristóf 1. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
10. D Ozsvári Bendegúz 3. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
9. B Benyovszky Luca 3. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
9. A Meggyes Lili 3. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
10. B Szőllős Dániel 3. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
9. A Pányi Orsolya 3. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
10. B Szentannai Martin 3. 29. Szüreti futónap, Középiskolák váltófutása városi testnevelés
3. 29. Szüreti futónap, Általános iskolák eredményességi versenye városi testnevelés
2. 29. Szüreti futónap, Általános iskolák mozgósítási versenye városi testnevelés
tanár Sike Zoltán 29. Szüreti futónap, tanár városi testnevelés