Sport

A Gimnázium tanulóinak előző évekbeli eredményei a versenyeredmények menüpontban letölthetők.

Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
2019-2020. tanév versenyeredményei
Osztály Résztvevő Helyezés Megnevezés Szint Tantárgy Felkészítő
9. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport megyei testnevelés
7. A Varnyu Anna Jadviga 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport megyei testnevelés
8. A Nyilas Száva Ilona 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport megyei testnevelés
7. A Pányi Orsolya 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport megyei testnevelés
9. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport megyei testnevelés
7. A Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport megyei testnevelés
9. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport megyei testnevelés
7. A Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Megyei Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport megyei testnevelés
5. A Bokros Hanna 2. Úszás Diákolimpia megyei döntő, 100 m mell, III. korcsoport, lány megyei testnevelés
5. A Bokros Hanna 2. Úszás Diákolimpia városi döntő, 100 m mell, III. korcsoport, lány városi-iskolai testnevelés
9. D Gajder Gergő 1. Sakk Diákolimpia megyei döntő, V. korcsoport, B kategória, fiú megyei
9. B Harmos Imre 1. Asztalitenisz diákolimpia V-VI. korcsoport, “B” kategória, fiú megyei testnevelés
9. B Király Bernadett 1. Asztalitenisz diákolimpia III-IV. korcsoport, “A” kategória, lány megyei testnevelés
9. D Gajder Gergő 1. Berze Sakkverseny iskolai
12. C Fejes Boldizsár 2. Berze Sakkverseny iskolai
10. D Farkas Bertalan 3. Berze Sakkverseny iskolai
5. A Berta Balázs 3. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 50 m gyors, fiú, II. korcsoport városi-iskolai testnevelés
5. A Berta Balázs 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 50 m mell, fiú, II. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
8. A Nyilas Száva Ilona 3. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Varnyu Anna Jadviga 2. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
8. A Nyilas Száva Ilona 3. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 100 m hát, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Pernyész Dorottya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Varnyu Anna Jadviga 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
8. A Nyilas Száva Ilona 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
7. A Pányi Orsolya 1. Úszás Diákolimpia Városi Döntő, 4×50 m gyors, lány, IV. korcsoport városi-iskolai testnevelés
9. D Nyerges Pál 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. D Molnár Zoltán 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Hegedűs Kevin 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Szokolai Patrik 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Szegedi Zalán 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Nagy-György Bálint 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. B Márkus Marcell 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Babarcsik Bálint 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Czinkóczi Bence 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Fodor Balázs 1. Futsal Diákolimpia Országos Területi Döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
tanár Nagy Gábor 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Köves Péter 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Lisztik János 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Gyurkó Péter 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Komjáti László 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Fehér Attila 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Krisztián Dániel 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Horváth László 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Kiss Gyula 3. VII. Pedagógus Kupa városi-iskolai testnevelés
tanár Nagy Gábor Dr. Csomós Tamás-emléktorna, gólkirály városi-iskolai testnevelés
2011 Harmat Bence csapata 1. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
1997 Szilágyi csapat 2. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Busai-Gubala csapat 3. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Gyöngyösi izzadás 4. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Harmat Bence 1. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Szűcs Gergő 1. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Pitner György 1. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Szőlősi Roland 1. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Géczki Roland 1. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Agócs Adrián 1. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Domokos Gergő 1. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
Gódor Ádám 1. X. Nosztalgia Berze Foci iskolai testnevelés
12. D Jaros Olivér 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
12. C Forgács Imre 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
12. C Forgács Dávid 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
12. D Bartha Benedek 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
11. A Tímár Gyula 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
9. D Gulyás Máté 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
9. D Mátyás Balázs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
9. D Portik Dobos Szabolcs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
10. B Csikós Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
12. C Pernyész Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
10. D Borosi Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
10. B Karnok Donát 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
10. B Falusi Dániel 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
11. D Gyuris Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú országos-területi testnevelés Köves Péter
12. B Márkus Marcell 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
11. D Molnár Zoltán 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
11. A Fodor Balázs 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
12. A Szokolai Patrik 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
12. A Hegedűs Kevin 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
10. C Nagy György Bálint 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. D Nyerges Pál 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
10. D Babarcsik Bálint 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. C Czinkóczi Bence 2. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. C Vaszkun Levente 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. D Vaszkun Márk 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Olivér 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Lázár 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Földházi Bálint 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Dovtrel Ádám 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
8. A Mátra Máté 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
6. A Horváth Levente 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
6. A Szűcs Balázs 3. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei döntő területi-megyei testnevelés
9. C Vaszkun Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
9. D Vaszkun Márk 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Olivér 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Csernyik Lázár 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Földházi Bálint 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Dovtrel Ádám 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
8. A Mátra Máté 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
6. A Horváth Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
6. A Szűcs Balázs 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport megyei eldöntő területi-megyei testnevelés
12. D Jaros Olivér 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Imre 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Dávid 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Bartha Benedek 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. A Tímár Gyula 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Gulyás Máté 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Mátyás Balázs 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Szucsik Benedek 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Portik Dobos Szabolcs 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Csikós Levente 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Pernyész Bálint 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. D Borosi Levente 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Karnok Donát 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Falusi Dániel 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. D Gyuris Bálint 1. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Jaros Olivér 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Imre 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Forgács Dávid 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. D Bartha Benedek 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. A Tímár Gyula 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Gulyás Máté 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Mátyás Balázs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Szucsik Benedek 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
9. D Portik Dobos Szabolcs 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Csikós Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
12. C Pernyész Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. D Borosi Levente 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Karnok Donát 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
10. B Falusi Dániel 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
11. D Gyuris Bálint 2. Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport fiú területi-megyei testnevelés
6. A Szabad Botond 3. Szabadfogású országos diákolimpia döntő országos testnevelés
12. B Márkus Marcell 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
11. D Molnár Zoltán 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
11. A Fodor Balázs 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
12. A Szokolai Patrik 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
12. A Hegedűs Kevin 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
10. C Nagy György Bálint 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
9. D Nyerges Pál 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
10. D Babarcsik Bálint 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
9. C Czinkóczi Bence 1. Futsal Diákolimpia Gyöngyösi körzeti döntő területi-megyei testnevelés
9. C Vaszkun Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
9. D Vaszkun Márk 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Csernyik Olivér 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Csernyik Lázár 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Földházi Bálint 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Dovtrel Ádám 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
8. A Mátra Máté 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
6. A Horváth Levente 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
6. A Szűcs Balázs 1. Futsal diákolimpia IV. korcsoport Gyöngyös városi döntő városi-iskolai testnevelés
Pető Zétény Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Felsőbányai Csongor Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Tamás Marcell Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Borcván Ádám Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Radnai Kristóf Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Fenyő Ákos Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Babus Vince Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Dredor Máté Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Csörgő Balázs Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Kovács Zoltán Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Pozsonyi Arnold Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Varga Dóra Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
Radnai Zsombor Földi István Városi Sakk Emlékverseny városi-iskolai
8. A 1. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
6. A 2. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
5. A 3. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
7. A 4. VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály városi-iskolai testnevelés
12. A 1. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
11. A 2. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
12. D 3. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
12. C 4. VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály városi-iskolai testnevelés
8. A Földházi Bálint VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály legjobb kapus városi-iskolai testnevelés
8. A Dovtrel Ádám VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály gólkirály városi-iskolai testnevelés
6. A Szűcs Balázs VIII. Berze Labdarúgó torna 5-8 osztály legjobb mezőnyjátékos városi-iskolai testnevelés
11. A Tímár Gyula VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály legjobb kapus városi-iskolai testnevelés
12. A Hegedűs Kevin VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály gólkirály városi-iskolai testnevelés
11. A Fodor Balázs VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály legjobb mezőnyjátékos városi-iskolai testnevelés
12. D Mészáros Tamás VIII. Berze Labdarúgó torna 9-12 osztály közönségdíj városi-iskolai testnevelés
6. A VIII. Berze Labdarúgó torna 5-12 osztály legsportszerűbb csapat városi-iskolai testnevelés
8. A VIII. Berze Labdarúgó torna 5-12 osztály legjobbna szurkoló osztály városi-iskolai testnevelés
12. C Krizsán Viktória 1. Duatlon “A” kategória lány csapatverseny VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. D Szabó Eszter 1. Duatlon “A” kategória lány csapatverseny VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. A Szlovencsák Panka 1. Duatlon “A” kategória lány csapatverseny VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. D Szabó Eszter 5. Duatlon “A” kategória lány egyéni VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. A Szlovencsák Panka 8. Duatlon “A” kategória lány egyéni VI. korcsoportos diákolimpia országos testnevelés
12. D Orbán Fanni 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Szabó Eszter 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Gubola Gréta 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Szekrényes Blanka 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Kiss Eszter 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Vass Rebeka 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Domoszlai Dorina 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Erdélyi Gabriella 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. D Püspöki Noémi 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Tóth Hanna 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Tóth Nikol 1. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Mészáros Tamás 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Kaszás Bence 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Dobos András 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. D Gyenes Ágoston 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Varga Lajos 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Forgács Dávid 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Tímár Gyula 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Galó Attila 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Gyurkó Balázs 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Szokolai Patrik 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. A Farkas Bálint 2. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. A Bartos Bence 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. A Varga Márton 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Csikós Levente 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Nagy Balázs 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Prezenszki Olivér 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Fári László 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Mátra Gergely 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Karnok Donát 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Dér Bence 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. B Falusi Dániel 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. C Pampuk Zsombor 5. Fair Play Cup Gyöngyös körzeti döntő területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
6. A Szabad Botond 3. Diákolimpia, Diák 2. kötöttfogású birkózás 45 kg országos testnevelés
12. B Márkus Marcell 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. A Fodor Balázs 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
11. D Molnár Zoltán 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. D Nyerges Pál 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Nagy-György Bálint 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. C Szegedi Zalán 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Szokolai Patrik 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
12. A Hegedűs Kevin 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
10. D Babarcsik Bálint 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
9. C Czinkóczi Bence 1. Strand labdarúgó diákolimpia területi-megyei testnevelés Nagy Gábor
6. A Gaál Dóra 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
5. A Fazekas Luca Katalin 4. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. C Vaszkun Levente 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. B Harmos Imre 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. B Konta Kevin 4. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. D Babarcsik Bálint 5. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. C Szegedi Zalán 6. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. D Szabó Eszter 1. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
9. A Csolák Anna 2. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. A Szlovencsák Panka 3. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. D Püspöki Noémi 4. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. C Krizsán Viktória 5. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
10. D Pápa Réka 6. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. B Csiszár Vivien 1. Szüreti futás városi-iskolai testnevelés
12. B Csiszár Vivien 2. Eötvös 5 országos testnevelés
9. D Vaszkun Márk 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. C Vaszkun Levente 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
8. A Földházi Bálint 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
7. A Varnyu Anna 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
6. A Gaál Dóra 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. C Sőregi Eszter Csenge 2. Szüreti futás, általános iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. C Forgács Imre 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. C Forgács Dávid 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
10. D Babarcsik Bálint 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. A Szlovencsák Panka 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. D Szabó Eszter 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. A Pápai Eszter 1. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
10. C Szegedi Zalán 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. A Kecskés Barnabás 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
12. C Mercer Benjamin 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. A Csolák Anna 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
10. D Pápa Réka 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés
9. D Juhász Laura 3. Szüreti futás, középiskolai iskolai váltó városi-iskolai testnevelés